Z CYKLU "PRZEGLĄD INSTA": #YEARINSPACE

2020-01-30
Z CYKLU "PRZEGLĄD INSTA": #YEARINSPACE

https://www.denley.pl/product-pol-39425-Bluza-meska-bez-kaptura-z-nadrukiem-czarna-Bolf-64S.htmlPrzez 340 dni kosmonauci badali wpływ długotrwałego stanu nieważkości na ludzki organizm. Wszystko to pod kątem ewentualnych przyszłych ekspedycji na Marsa.

W wolnych chwilach – jeden z nich – Scott Kelly fotografował to co widział z kosmosu, a właściwie z orbity i za pośrednictwem mediów społecznościowych dzielił się swoimi absolutnie niecodziennymi i wyjątkowymi zdjęciami z Ziemianami <IG @stationcdrkelly>.

Jego wyjątkowy projekt sprawił, że przestrzeń kosmosu, do której przeciętny człowiek nie ma dostępu – stała się bardziej osiągalna. To dzięki Kelly’emu mogliśmy podziwiać abstrakcyjny wygląd naszej planety. Podczas swoich wypraw wokół globu sfotografował światła miast, niezwykłe ukształtowane wysp, pustynie, lasy, a nawet przejście huraganu.

Wykorzystywał do tego dość amatorski aparat, jednak jego perspektywa była tak wspaniała i niecodzienna, że foty i tak wyszły po mistrzowsku. Piękne i imponujące pejzaże! Zobaczcie sami jak prezentuje się nasza planeta! A jeśli chcecie jeszcze więcej kosmosu – zaopatrzcie się w bluzę z oferty sklepu denley.pl z nieziemskim printem – I need more space!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel