Wszystko, czego ona nie powie Ci o Twojej bieliźnie!

2020-01-14
Wszystko, czego ona nie powie Ci o Twojej bieliźnie!

Każdy facet ma! Są to np. bokserki, w których wszystko jest na swoim miejscu, a Ty sięgasz po nie w pierwszej kolejności zawsze wtedy, gdy tylko wrócą z prania. Albo slipy, które przynoszą Ci szczęście i twoja drużyna piłki halowej wygrywa za każdym razem, gdy tylko je na siebie włożysz… Ale chwila! Bo możesz się w tej euforii zapędzić za daleko! Nie ma się co przywiązywać! Męska bielizna to nie to samo, co skórzana kurtka, którą można nosić latami. W tej delikatnej kwestii trzeba stawiać na estetykę, ale też na dobór bielizny do wieku, budowy ciała i okoliczności.

Bielizna! Co powinieneś wiedzieć?

Dopasowane bokserki męskie w klasycznych kolorach_Denley.pl
  • Nie traktuj bielizny byle jak. Choć niewidoczna – to jedna z najważniejszych części garderoby. Przechowując ją – warto złożyć, a piorąc – powinno oddzielać się kolorowe elementy od białych. Dzięki temu, Twoje majtki i podkoszulki – dłużej zachowają kolor i kształt i będą wyglądać schludnie!
  • Bielizna to coś, co jest najbliższe ciału. Źle dopasowana – może uwierać i przeszkadzać. Musi być wygodna i oddychająca. Nie warto silić się na trendy, tylko nosić to, w czym będzie ci komfortowo. Bokserki, zapaśniczki, slipy – ubieraj co lubisz, byleby były to majtki bawełniane lub z dużą zawartością tego materiału. Bawełna absorbuje wilgoć, jest przewiewna, pozwala utrzymać komfort cieplny i jest przyjemna dla skóry.
  • Bieliznę dobieraj też pod sytuację i ubranie. Np. na siłowni sprawdzą się dopasowane bokserki, które po treningu trzeba oczywiście wymienić na świeże. Pod jeansami czy spodniami eleganckimi nie będą ci się natomiast majtać slipy męskie. Odpowiednio ułożą się na ciele i będą niezauważalne.
Czego ona nie powie ci o twojej bieliźnie?
  • Fason ma znaczenie! Raczej nie śmigaj w slipkach albo w luźnych bokserkach po sypialni, choć ich funkcjonalność i wygoda kuszą. Do noszenia tak, do łóżka – niekoniecznie
  • Możesz natomiast spróbować z obcisłymi bokserkami. Dobrze wyglądają i są seksowne. W przeciwieństwie do męskich stringów, które są… niemęskie.
  • Bielizna ma być czysta, świeża i pachnąca.
  • Wystrzegaj się „niby” zabawnych nadruków z napisami. Wzory mogą być OK, ale „heheszki” na męskich gaciach to dramat! Postaw raczej na klasykę – najlepsze będą majtki w kolorze białym, szarym, granatowym i czarnym.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel