W co się ubrać w Pierwszy Dzień Wiosny?

2019-03-20
W co się ubrać w Pierwszy Dzień Wiosny?

Dlaczego więc nie zrobić czegoś wyjątkowego? Pierwszy Dzień Wiosny przypada w tym roku na 21 marca. Choć to wtorek, czyli właściwe początek tygodnia – z pewnością nie zabraknie fajnych imprez w mieście. Ale zacznijmy od tego – w co możesz ubrać się rano?

stylizacja na Pierwszy Dzień Wiosny!

Jeśli z paczką przyjaciół czy współcierpiących na obowiązek szkolny wybieracie się palić i topić Marzannę – to wskazany będzie odpowiedni outfit. Aby wpasować się w klimacik – możesz dobrać stylówkę do wdzianka kukły ze słomy. Wszelkie przebieranki, neonowe kolory od stóp do głów, akcesoria typu peruka – są tego dnia jak najbardziej na miejscu.

Jeśli nie chcesz zbytnio szaleć i nie najlepiej czujesz się  roli błazna – wystarczy codzienna stylizacja. Wzbogacona o jakieś elementy słowiańskie czy choćby nadruki na ubraniach z wiosennym printem z pewnością doda Ci wiosennego szyku

Wybierając się z boginią na kiju w głęboki las czy w ogóle na łono przyrody – możesz również postawić na odzież w stylu militarnym czyli z elementami moro i idealnie zintegrować się z budzącą się do życia przyrodą. Taka stylizacja sprawdzi się również, jeżeli organizujecie ognisko.

Jeśli topienie Marzanny to nie Twoja bajka i nawet nie znasz tego zwyczaju, za to wybierasz się na zajęcia w szkole, które mają wyglądać inaczej niż zwykle ze względu na widowiska, zawody sportowe czy wypad do kina lub inne, organizowane z okazji Dnia Wagarowicza – skrzyknij się z kumplami. W paczce możecie zrobić coś fajnego. Przyciągniecie wiele damskich spojrzeń jeśli ubierzecie się tego dnia jednakowo. Spodnie jeansowe czy joggery, a do tego T-shirty w takim samym kolorze np. różowym lub identyczne – z pewnością zrobią wrażenie! A Wy będziecie postrzegani jako wyluzowani goście z dystansem, którzy potrafią podejść do wszystkiego z jajem. I z jajami.

A wieczorem, gdy będziesz wybierać się na koncert, występ kabaretu czy do pubu ze znajomymi – po prostu zdecyduj się na casualową stylizację, w której będzie Ci wygodnie! Jest odpowiednia zarówno na Pierwszy Dzień Wiosny jak i każdy kolejny!

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019
pixel