W co się ubrać na koncert?

2019-11-05
W co się ubrać na koncert?

Ubieranie się na koncert jest jak rytuał! Niezależnie czy wybierasz się na bujanie w klimacie raggae, czy czeka cię ostre, rockowe szaleństwo – wygląd jest jednym z kluczowych elementów nocy! Wprowadza w nastrój! Zastanawiając się nad tym – w co się ubrać na koncert – możesz mieć na uwadze zarówno wpisanie się w motyw, jak i eksperymentowanie po całości! Wszystkie chwyty dozwolone!

w co się ubrać na koncert
Jeansowa kurtka. Denley.pl

W co się ubrać na koncert?

  • Priorytetowo postaw na swój komfort! Koncerty bywają różne. Czasem siedzisz (ale co to za koncert?), innym razem musisz odstać kilka dobrych godzin. Wtedy, gdy czekasz w kolejce do wejścia, w sali koncertowej nim zacznie się show, a to zwykle startuje z opóźnieniem i podczas całego koncertu… Ponadto, musisz mieć na sobie takie ciuchy, w których będziesz mógł wygodnie się bujać, tańczyć… Nie ma nic gorszego niż brak możliwości uskuteczniania dobrej zabawy podczas takiego wydarzenia… z powodu krępujących ubrań
  • Po drugie – wygodne obuwie! Załóż tę parę butów, która pozwoli ci „wystać” przez dłuższy czas na nogach! I nie decyduj się na te „najpiękniejsze”. Istnieje wysokie ryzyko zadeptania! A jeśli jest to impreza outdoorowa – niewykluczona interakcja butów z błotem
  • Weź pod uwagę porę roku i klimat miejsca. Jeśli koncert odbywa się w jakiejś hali czy arenie, a na zewnątrz jest chłodno – będziesz się rozbierać. Pamiętaj o warstwach!
  • O ile nie wybierasz się do opery czy filharmonii, to istnieje ponadczasowy, klasyczny zestaw ubrań, który nigdy cię nie zawiedzie! T-shirt, jeansy lub spodnie chino i lekka skórzana lub jeansowa kurtka zawsze się sprawdzą! Odpuść gruby płaszcz i inne okrycia wierzchnie tego typu. Jeśli nie będzie szatni – będziesz musiał to nosić! Bez sensu!
  • Warto mieć wolne ręce! Drobiazgi możesz schować w kieszeń, ale może przydać ci się też męska torba na ramię!
  • Na gładki T-shirt lub model z nadrukiem (np. z nazwą kapeli – takie koszulki zwykle są do nabycia przy wejściu) dobrze sprawdzają się lekkie cardigany i rozpięte koszule o rebelianckim sznycie.
  • W świetle reflektorów skierowanych na scenę – nie giń w tłumie! Daj zabłysnąć i swojej osobowości. Kontrastujące kolory, nonszalancja, indywidualizm – wyraź to w swoim wolnym stylu!
  • Jeśli nosisz biżuterię – ogranicz ją do minimum. Możesz ją zgubić, możesz nią o kogoś zahaczyć, itd.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019
pixel