W co się ubrać na apel?

2019-06-17
W co się ubrać na apel?

Już pojutrze – koniec roku szkolnego! Czas zrzucić szkolne „mundurki”! Jednak zanim to nastąpi – ostatni raz przed wakacjami trzeba zachować szyk i klasę na akademii! 

Uroczysta gala, czyli tzw. apel na zakończenie roku szkolnego wymaga odpowiedniej oprawy! Oznacza to, że męskie stylizacje powinny wpisywać się w tę okoliczność idealnie. Szczególnie, jeśli będziesz wychodzić na środek boiska po swoje świadectwo z czerwonym paskiem i uważnie obserwować cię będą wszystkie piękne dziewczyny z innych klas

w co się ubrać na apel
Biała koszula męska i marynarka to klasyczny zestaw, który nigdy cię nie zawiedzie. Denley.pl

to W co się ubrać na apel?

  • Wybierz bezpieczną opcję i nie wyłamuj się zanadto ze schematów. Uroczystość kończąca rok szkolny ma doniosły charakter, dlatego najlepiej sprawdzą się stylizacje w klasycznym stylu. W takim wydaniu nie tylko nie wypadniesz blado (za to elegancko!), ale twój wygląd docenią też belfrzy i już zapunktujesz na poczet września!
  • Ma być gorąco, a jak wiadomo – zastanawiając się – w co się ubrać na apel – musimy pamiętać, że ubieramy się nie tylko stosownie do okazji, ale i do pogody! Twoją bazą powinna być zatem lekka, męska koszula! Biała koszula jest bezkonkurencyjna! A jeśli postawisz na model z długim rękawem, to po uroczystości, gdy udacie się z klasą na „pożegnalne” spotkanie – będziesz mógł podwinąć je na nonszalancki styl włoski. Iście wakacyjny!
  • Jednak ani koszula z długim rękawem, ani pogoda – nie zwalniają cię do końca z tego, by tego dnia włożyć marynarkę. Miej ją w przy sobie i ubierz ją na galę! Prawdziwy gentleman tak by właśnie zrobił. Później możesz ją przecież zdjąć…
  • Możesz postawić na koszulę i sportową marynarkę w stylu preppy i wówczas zestawić je ze spodniami chino. Albo zdecydować się na casualowy garnitur typu slim fit, z dopasowaną marynarką i spodniami zaprasowanymi na kant.
  • Kolorystka oczywiście klasyczna! Połączenia bieli, granatów, czerni, błękitów, szarości – to optymalne rozwiązanie, z którego będziesz zadowolony!
  • Jednak dla urozmaicenia stylizacji i tzw. poluzowania gumy – w outfit można wprowadzić nutę szaleństwa zapowiadającego wakacje. To mogą być kolorowe skarpetki albo szelki lub np. wyróżniające się sneakersy.

Udanych wakacji! 

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2019
pixel