Uwiedź kobietę zapachem!

2016-06-13
Uwiedź kobietę zapachem!

Czy wiesz, że węch jest najstarszym zmysłem, bardzo silnym i działającym na ludzką podświadomość? Często ludzie dobierają się w pary właśnie pod wpływem zapachu. Męska indywidualna woń, uwarunkowana genetycznie, mocno przyciąga kobiety i pełni kluczową rolę w ich uwodzeniu. Na świecie powstały nawet perfumy pachnące np. smołą i innymi aromatami kojarzącymi się z męskością i testosteronem

Man with perfume bottleNajładniej jednak pachnie pot. Tyle, że po fermentacji na ciele, zmienia się w odór. Mimo to, przyszłość perfum leży w naturze i kreacjach indywidualnych. I to właśnie pot ma być wykorzystywany do tworzenia najlepszych kompozycji zapachowych.

Zanim zaczniesz wzmacniać swoją woń efektownymi perfumami – skup się na swoim zapachu naturalnym. On pociąga najbardziej, nawet wtedy, gdy jest schowany pod płaszczykiem aromatów z atomizera. Tutaj najważniejsza jest dieta i higiena osobista.

Ale perfumy też kuszą. Oj kuszą. Pobudzają kobiece zmysły, zniewalają i sprawią, że facet staje się obiektem pożądania. Jak ich używać by osiągnąć aromatyczny efekt wow?

 • Spryskuj perfumami nadgarstki (bez pocierania), zgięcia łokci, szyję lub kark czyli najbardziej ukrwione miejsca.
 • Jeśli chcesz, by perfumy jak najdłużej utrzymywały się na skórze – przed spryskaniem kluczowych punktów – posmaruj je wazeliną. Perfumowanie się tuż po kąpieli również utrzyma efekt zapachowy przez dłuższy czas.
 • Perfumy i styl. Do ubrań casualowych czy eleganckich, zakładanych do pracy używaj lekkich wód toaletowych: kwiatowo-wodnych lub kwiatowo-owocowych. Ze strojami sportowymi najlepiej komponują się zapachy cytrusowe, z kolei na wieczór wybieraj cięższe perfumy z nutą orientu.
 • Perfumy kupuj w godzinach przedpołudniowych. wtedy zmysł węchu jest wyczulony najmocniej i najłatwiej znajdziesz te idealne dla siebie.
 • Dobieraj perfumy do pory roku – najlżejsze latem, najcięższe zimą. Jeśli jednak nie tolerujesz jednych lub drugich – olej tę zasadę. W przypadku, gdy najlepiej odpowiadają Ci ciężkie perfumy, a jest gorąco – nie spryskuj najlepiej ukrwionych miejsc na ciele tylko rozpyl mgiełkę i wejdź w nią. Dzięki temu Twój zapach nie będzie przeszkadzać innym.
 • Podkreślaj naturalną woń ciała i dobieraj perfumy w zgodzie z Twoim nosem (a konkretnie – z upodobaniami) i charakterem: mocne i wyraziste zapachy dla mężczyzn o silnej osobowości, energetyczne – dla niepokornych optymistów (owocowe, orzeźwiające), zmysłowe dla pewnych siebie i delikatnych (korzenne, pikantne), orientalne – dla facetów spokojnych i wyciszonych.
 • Nie mieszaj zapachów.
 • Zmieniaj perfumy co jakiś czas i nie przywiązuj się tak bardzo do ulubionych, bo przestaniesz czuć ich woń. Rób przerwy, wracaj do zapachów.
 • Nie przesadzaj z ilością – to że Ty nie czujesz zapachu (bo się przyzwyczaiłeś), nie znaczy, że nie czują go inni.
 • Przechowuj perfumy z dala od światła i ciepła. Unikaj też trzymania ich w łazience. Światło, ciepło, wilgoć sprawiają, że perfumy psują się.
 • Zapach wetiweru, mchu lub drzewa cedrowego wywołują u kobiet efekt podobny do stanu pobudzenia seksualnego – jeśli chcesz wywołać u nich pożądanie – zwracaj uwagę na zawartość tych składników w swoim flakonie.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2016
pixel