Uwaga, uwaga, nowość! Ruszają codzienne porady stylisty

2019-12-06
Uwaga, uwaga, nowość! Ruszają codzienne porady stylisty

Co z sobą zestawić, a czego unikać? Jak powinna się ubrać osoba szczupła, a jak przy kości? Ile kolorów dobrać w jednej stylizacji?

Od poniedziałku na te, oraz wiele innych pytań, odpowiada stylista firmy Denley.pl Paweł Zabielski.

Skąd wziął się pomysł akcji? – Każdy z nas chce dobrze wyglądać. Niektórzy czasem pragną zmienić swój wizerunek, ale nie wszyscy wiedzą, jak tego dokonać.. Dlatego wyszliśmy użytkownikom naprzeciw. Mam nadzieję, że nasza akcja przybliży odbiorcom kanony panujące w świecie mody – mówi Paweł Zabielski.

Co ubrać na ważne spotkanie biznesowe? Wiadomo, dres odpada

Paweł od lat pasjonuje się modą. Brał udział w wielu sesjach zdjęciowych, pisze tematycznego bloga. Teraz dorzuca do tego porady wideo. Jakie na przykład?

– Co ubrać na ważne spotkanie biznesowe? Wiadomo, dres odpada.  Jakie ubrania z sobą zestawić, a jakiego mariażu unikać? Jaki dobrać produkt do swoich gabarytów. Dlaczego szczupła osoba powinna unikać obcisłych rzeczy? Z jakiego powodu stylizacja powinna zawierać maksymalnie dwa lub trzy kolory? Te wszystkie wątpliwości, oraz oczywiście wiele innych, rozwieję w naszych poradach – tłumaczy stylista.

Filmiki można oglądać codziennie. Cztery, pięć kilkunastosekundowych sekwencji, które stanowią jedną całość

Filmiki można oglądać codziennie, na oficjalnym, snapchatowym kanale firmy Denley.pl. – Wrzucamy je około 9.00 rano. Cztery, pięć kilkunastosekundowych sekwencji, które stanowią jedną całość – dodaje Magdalena Puszkarska, dyrektor marketingu w firmie Denley.pl.

Pomysłodawcy akcji liczą na zaangażowanie odbiorców. – Tak zwany feedback jest mile widziany, a nawet wskazany – uśmiecha się Paweł Zabielski. – Na snapchacie każdy może wysłać wiadomość, jaką poradę chciałby uzyskać. Zapraszamy.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel