Ugly Christmas Sweater - twój must have w grudniu!

2019-12-04
Ugly Christmas Sweater - twój must have w grudniu!

Mikołajki, kameralna impreza w biurze, wigilia firmowa, rodzinne święta przy pięknie oświetlonej choince… Jeśli traktujesz grudniowy okres przedświąteczny i święta z lekką nutą dystansu – przyda ci się na ten czas Ugly Christmas Sweater! 

ugly christmas sweaterPodobnie jak Halloween czy Walentynki – noszenie niedorzecznie brzydkich swetrów na wszelkie okazje w grudniu – staje się u nas coraz bardziej popularnym zwyczajem. Trend zapoczątkowany w latach 80-tych w Stanach Zjednoczonych przechodzi już w tradycję i każdy chce taki „modny” sweter mieć! Nic dziwnego! Większość z nas jest skora do żartów i lubi wyluzować, a przecież do tego każda okazja jest dobra!

Zabawny sweter świąteczny tylko potwierdza tę tezę! Wesoły nurt, który narodził się w wyniku żartów – teraz jest świetną motywacją do tego, by zamiast przygotowywać się do Bożego Narodzenia gorączkowo – złapać trochę rezerwy i po prostu bawić się w duchu sezonu! Nam może trochę kojarzyć się z prezentami od babci z dzieciństwa, ale nie ma co rozpamiętywać dziecięcych rozczarowań i warto przełamać wszelkie stereotypy, a o swojej babci pomyśleć ciepło. Wszak mamy 2019 rok i ona ewidentnie wyprzedziła epokę!

Ugly Christmas Sweater – jaki model wybrać?

męski sweter na świętaHo ho ho! Tutaj możliwości są nieograniczone i można śmiało pojechać po bandzie. Im gorzej będziesz wyglądać – tym lepiej wyróżnisz się z tłumu innych żartownisiów. Są brzydkie świąteczne swetry dla par, są modele o tematyce typowo bożonarodzeniowej (renifery, choinki, Mikołaj). Są wzorzyste swetry sportowe, filmowe i z niegrzecznymi, albo z przesłodzonymi napisami. Możesz nawet trafić na modele połyskujące blaskiem ledowych lampek! Jeśli jednak wolisz trzymać się z dala od elfów i światełek – istnieje mnóstwo równie brzydkich opcji wyboru. Wybierz sobie szkaradny motyw ze Star Wars lub z piłką nożną, albo taki, którego design królował w latach 90-tych na stadionie narodowym. Idealny model na świąteczny obiad u teściów!

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel