Ubranie na hulajnogę! Sprawdź, czego potrzebujesz!

2020-02-18
Ubranie na hulajnogę! Sprawdź, czego potrzebujesz!

Hulajnoga to już nie tylko dziecięca zabawka! To środek transportu, z którego korzysta wielu dorosłych i dzięki któremu stają się oni super mobilni. Jest doskonałą alternatywą dla roweru miejskiego czy skutera, a z jej udziałem dochodzi nawet do wypadków drogowych! Niestety!

ubranie na hulajnogęHulajnogi elektryczne to nowy, innowacyjny i wygodny sposób poruszania się po mieście, oczywiście przy zastosowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa! Tutaj kierujący prowadzi pojazd na stojąco i mechanicznie steruje kierunkiem jazdy, a także reguluje prędkość. Niektóre modele mogą rozpędzać się nawet do 20-25 km na godzinę!

W większych miastach powstały już systemy wypożyczania tychże pojazdów, z których to korzysta głównie młodzież i ludzie w średnim wieku. Jak się okazuje – są one bardzo popularne wśród… facetów w garniturach!

Ubranie na hulajnogę!

Nic dziwnego, że eleganccy mężczyźni, będący mieszkańcami metropolii i pracujący w korporacjach, upodobali sobie hulajnogi elektryczne jako genialne narzędzia do przemieszczania się!

Hulajnogi nie stoją w korkach, dzięki czemu świetnie wpiszą się w lifestyle osób, które na co dzień mają do załatwienia wiele spraw na mieście. Szczególnie w godzinach szczytu – świetnie usprawniają one poruszanie się w obrębie kilku najbliższych kilometrów. W przeciwieństwie do jazdy na rowerze – w jazdę hulajnogą nie trzeba wkładać wysiłku. Wobec tego – o ile na zewnątrz panują sprzyjające warunki pogodowe (nie ma mrozu, śniegu, nie pada deszcz) – można przemieścić się bezpośrednio z punktu A do punktu B, bez zagrożenia spoceniem się. Zatem ubranie kierowcy pozostaje nienaruszone. Bez zagnieceń, w wyjściowym stanie, schludne.

ubranie na hulajnogę, spodnie na hulajnogę
Na hulajnogę idealnie sprawdzą się spodnie slim fit! Denley.pl

No to już wiecie, że na hulajnogę bez mrugnięcia można założyć nawet garnitur! Jednak nie tylko biznesmeni korzystają z uroków poruszania się tym środkiem transportu. Warto o tych urokach wspomnieć, bo przejażdżka hulajnogą na świeżym powietrzu jest przyjemnością samą w sobie! To dlatego tak szybko i silnie wpisała się ona w miejski styl życia młodych ludzi! Do szkoły, na uczelnię, na spotkanie ze znajomymi gdzieś w centrum lub w parku miejskim – warto udać się e-hulajnogą. I wtedy można postawić na stylizację znacznie swobodniejszą niż koszula i marynarka

Idealnie sprawdzają się tutaj spodnie typu slim fit, z nogawkami zwężanymi ku dołowi, dzięki czemu te – nie majtają się Do tego, w zależności od pory roku – T-shirt, bluza i ultra modna kurtka bomberka, która ochroni przed podmuchami wiatru, a i świetnie się prezentuje.

Bezpieczeństwo na hulajnodze ponad wszystko! 

E-hulajnogi tak szybko opanowały miejskie przestrzenie, że nie nadążyły za nimi regulacje prawne, dotyczące bezpieczeństwa poruszania się tymi elektrycznymi pojazdami, rozwijającymi dość dużą prędkość. Ubranie to jedno i dla własnego bezpieczeństwa dobrze jest, gdy outfit na dwa kółka zawiera w sobie elementy odblaskowe. W sklepie Denley.pl znajdziecie kurtki i bluzy z odblaskami. Jednak poza tym, należy pamiętać również o ochraniaczach i bezwzględnie ubierać kask na hulajnogę, który to ochroni głowę w razie ewentualnego upadku. No i oczywiście – jeździmy ostrożnie, najlepiej w wyznaczonych do tego miejscach, jak np. na ścieżkach! Szerokości!

Pokaż więcej wpisów z Luty 2020
pixel