Ubranie do szkoły! Wyprawka dla ucznia - czas start!

2018-07-09
Ubranie do szkoły! Wyprawka dla ucznia - czas start!

Bo już za chwilę zaczną się powroty z wakacji i gorączkowe poszukiwania niezbędników dla pierwszaków i starszych dzieci. Potrzebna będzie bowiem nie tylko wyprawka z potrzebnych uczniom przyborów, ale i ubranie do szkoły! A nawet cały zestaw ubrań! Lato to idealny czas, by zacząć kompletować garderoby szkrabów!

Dziecięce legginsy sportowe_Denley Kids

Ubranie do szkoły! Jakie powinno być?

  • Pierwsza i nadrzędna zasada to oczywiście funkcjonalność. Dziecku w ubraniu powinno być przede wszystkim wygodnie. Jednocześnie musi ono spełniać ogólnie przyjęte standardy, no i w trendy modowe też powinno się wpisywać. Każdy uczeń lubi robić dobre wrażenie, o którym oczywiście świadczą oceny, ale przecież wygląd też ma znaczenie! Dzięki dopasowanym i fajnym ubraniom – mały uczeń, który dopiero rozpoczyna naukę szkolną i każdy starszak – będzie czuć się komfortowo i pewnie w każdej sytuacji.
  • Ubranie do szkoły musi być praktyczne. Sprawdzać się zarówno na lekcji, jak i podczas przerwy, gdy czas spędzany jest w atmosferze zabawy. Taka odzież nie powinna nigdzie „gnieść”, krępować ruchów, musi też zapewniać dziecku optymalny komfort cieplny. Zalicza się do niej klasyczny, dziecięcy T-shirt bawełniany i dziecięce spodnie. Warto zwrócić uwagę na jeansy dla dziecka. Te z przewagą miękkiej bawełny i odrobiną elastanu w składzie – są miękkie, wygodne, a jednocześnie wpisują się w casualowy styl ucznia!
  • Po powrocie z wakacji trzeba będzie wymienić ubrania na te jesienne. Lekkie i ciepłe bluzy dla dziewczynek z kolorowymi nadrukami, bluzy sportowe dla chłopców i dziecięce kurtki przejściowe jak np. kultowe kurtki bomber jacket – sprawdzą się doskonale! Przeczytaj też: „Bomber jacket dla dzieci. Za co je kochamy?”.
  • Trzeba też pamiętać o ubraniach stricte sportowych, które będą niezbędne na zajęcia wychowania fizycznego – koszulki z krótkim rękawem, krótkie i długie spodnie sportowe dla chłopców czy legginsy dla dziewczynek to must have w szkolnej wyprawce pilnych uczniów!
  • Kompletując wyprawkę szkolną warto zwracać uwagę na jakość, ale przy jak najlepszych cenach! To właśnie teraz, w samym środku wakacji, można skorzystać z dużych promocji i wyposażyć dzieci w klasyki za rozsądną cenę! Tanie ubrania dla dzieci znajdziecie w sklepie Denley.pl.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
pixel