Ubrania neonowe! Znów na czasie!

2020-05-29
Ubrania neonowe! Znów na czasie!

Są odważne, wyróżniają się, niosą ze sobą pozytywną energię, poprawiają humor! Tego lata ubrania neonowe wracają do gry! 

neonowe ubrania
Red alert! Neonowy kolor to hot trend w tym sezonie! Denley.pl

Ale przeznaczone są nie tylko dla śmiałków! Modne ubrania w jaskrawych kolorach, rzucające się w oczy – w tym sezonie powinien mieć każdy! A jeśli obawiasz się dosłownie porażać innych swoim oryginalnym stylem – nie musi wyróżniać cię całkowicie neonowa bluza, T-shirt męski, kurtka czy spodnie. Neonowe wstawki na ciuchach też zrobią robotę! Odświeżą twój wygląd, nadadzą mu powera i niebanalnego charakteru!

Jak nosić ubrania neonowe?

Fluorescencyjne kolory ciuchów – zielone, żółte, pomarańczowe, a nawet różowe sprawią, że będziesz wyróżniać się w dzień i w nocy. W przestrzeni miejskiej i w czasie wieczornej imprezy na plaży! Z pewnością – będzie cię widać, a ty, dodatkowo, zabłyśniesz pewnością siebie! Szczególnie męskie ubrania sportowe chętnie przyjmują w swoje szeregi wszelkie jaskrawości! Neonowe bluzy męskie to wręcz must have!

spodenki z lampasami
Neonowe stawki mają swój urok. Denley.pl
jaskrawe ubrania
Krótkie spodenki z lampasami w jaskrawym kolorze prezentują się świetnie! Denley.pl

Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzić. Dlatego jeśli planujesz założyć jaskrawą kurtkę staraj się, by pozostałe elementy twojej stylizacji były stonowane, klasyczne. To mogą być bazowe ubrania, jakie masz na wyposażeniu garderoby, np. jasne długie jeansy lub czarne albo błękitne spodenki jeansowe. Dzięki temu zabiegowi zachowasz ponadczasowy charakter stylizacji, ale nadasz jej nieprzeciętnego sznytu idealnie fitującego z letnią porą. A ta jak wiadomo jest radosna, mocno energetyczna, nastawiona na zabawę i eksperymentowanie.

Jeśli wolisz podkreślić swoje modowe zacięcie w sposób subtelny – postaw na topowe, neonowe wstawki na ubraniach lub na interesujące akcesoria w intensywnych kolorach. Krótkie spodenki z jaskrawymi lampasami, czadowe okulary albo obuwie – świetnie zaakcentują twój wakacyjny outfit, czyniąc go świeżym, wpisanym w ducha czasów.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
pixel