Ubrania militarne! Do jesieni nastaw się bojowo!

2019-08-30
Ubrania militarne! Do jesieni nastaw się bojowo!

W tym roku jesień w modzie będzie bardzo… jesienna. Kolorystyka tej jednej z najpiękniejszych pór roku będzie korespondować z dywanami usypanymi z liści. Z przygaszonym już nieco słońcem i barwami natury, oglądanymi przez połyskujące babie lato. Perfekcyjnie wpiszą się w nią ubrania militarne!

Wszystko idealnie współgra, prawda? A przecież nie ma w tym nic dziwnego! Odzież militarna powstała właśnie z myślą o tym, by harmonizować z otoczeniem i w związku z tym – by pełnić swoje zasadnicze funkcje! Dziś mainstream wprost nie może obyć się bez ciuchów, które swoje początki miały w wojskowości. Dlatego ich mocny powrót do ulicznych trendów modowych tej jesieni – cieszy tym bardziej!

Ubrania militarne są nie tylko ponadczasowe, ale też maksymalnie komfortowe i praktyczne! Sprawdź, bez czego nie będziesz mógł się obyć w tym sezonie!

modne Ubrania militarne dla niego!

Na pierwszy ogień idą męskie spodnie bojówki! Charakterystyczne kieszenie cargo to podstawa! Znajdziesz je nie tylko na klasycznych spodniach moro! Wojskowe kieszenie będą przyozdabiać joggery i spodnie jeansowe! Spodnie cargo? Po prostu musisz je mieć!

ubrania militarne męskie
Denley.pl

Choć kojarzą się głównie z ojcami jeżdżącymi na ryby – w tym sezonie kamizelki z kieszeniami zawładną męskim stylem! Fajnie będą fitować z portkami typu carrot fit i T-shirtem! Jeśli jednak w modzie jesteś bardziej powściągliwy – możesz postawić na bezrękawnik z kapturem w jednym z odcieni kojarzących się tak z jesienią, jak i z kultowym nurtem militarnym!

ubrania militarne
Denley.pl
bezrękawnik z kapturem
Denley.pl

Baza jeśli chodzi o okrycia wierzchnie? Oczywiście kurtka parka! Nie ma na świecie bardziej ponadczasowego i praktycznego modelu kurtki! Jeśli jeszcze w nią nie zainwestowałeś – nie zwlekaj! Dowiedz się więcej z naszego „Przewodnika po kurtkach męskich” -> KURTKA PARKA! 

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019
pixel