Tych 8 cech sprawi, że żaden facet Ci się nie oprze!

2016-06-20
Tych 8 cech sprawi, że żaden facet Ci się nie oprze!

Z grubsza biorąc – faceci częściej gustują w brunetkach niż w blondynkach. W laskach, które mają długie nogi, wyraźnie zarysowane biusty i błękitne oczy. Wolą dziewczyny w sukienkach niż w spodniach i bez wyzywającego makijażu – stawiają na naturalność.

Każdy ma inny gust i niekoniecznie musimy wpisywać się w potencjalne upodobania faceta, w którego chcemy wystrzelić strzałą amora. Na szczęście, poza wyglądem, Panowie są zainteresowani wnętrzem kobiet. I to znacznie bardziej! Sprawdźcie na co zwracają szczególną uwagę!

1 INTELIGENCJA

Wydaje Ci się, że facetom obojętne co dziewczyna ma w głowie i że laska rzucająca na prawo i lewo tekstami w stylu Olki z „Pitbulla” to szczyt ich marzeń? Błąd. Elokwencja i ambicja pociąga znacznie bardziej niż ciało!

2 „PRZEZ ŻOŁĄDEK DO SERCA” I „NIE MA JAK U MAMY”

No niestety. Te przysłowia nie wzięły się znikąd. Rozkochaj podniebienie faceta w swoich smakach, okazuj mu czułość i ciepło. Wspominałam już, że faceci lubią mięsożerne babki?

3 BĄDŹ KOBIETĄ, A NIE WIESZAKIEM

Dbaj o siebie. Twoje zdrowe ciało to dla nich łakomy kąsek. Faceci mają rożne gusta. Od tego czy krągłości jest mniej czy więcej bardziej liczą się proporcje i Twoja zmysłowość.

4 POCZUCIE HUMORU

Śmiej się, tryskaj energią i przede wszystkim nie strzelaj fochów – obrażanie się i zrzędzenie są antysexi. Tak samo jak usilne próby zaprowadzenia zmian w charakterze wybranka. To już lepiej wymienić go na lepszy model Co nie znaczy, że nie możesz być czasem zołzą i pokusić się o trochę uszczypliwości czy nieprzewidywalności.

5 A GDY JESZCZE DO TEGO BĘDZIESZ ZAŚMIEWAĆ SIĘ DO ŁEZ Z JEGO ŻARTÓW…

Będziesz jego ideałem.

Depositphotos_57569371_s-20156 BĄDŹ UWODZICIELKĄ

Całowanie po przysłowiowych dwóch minutach znajomości jest zastanawiające. Szacunek minus 10.

7 EMANUJ SEKSAPILEM

Ale pamiętaj! Seksapil to nie spódnica odsłaniająca pośladki. To twoja pewność siebie. Dla swojego faceta jesteś najpiękniejszą księżniczką, który nie zwraca uwagi na Twoje wyimaginowane niedoskonałości. Bądź pewna siebie.

8 NIEZALEŻNOŚĆ I ZARADNOŚĆ

Choć prawdziwy facet nie wyobraża sobie byś nosiła torby z zakupami czy płaciła rachunek w restauracji to fascynują go babki, których nie zaskoczy żadna sytuacja.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2016
pixel