Tomasz Makowski wywalczył kolejny tytuł Mistrza Świata! (galeria zdjęć)

2019-12-09
Tomasz Makowski wywalczył kolejny tytuł Mistrza Świata! (galeria zdjęć)

Wczoraj późnym wieczorem w Nowej Soli nasz Mistrz pokonał Włocha Nicola Canu.

Emocji w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji było mnóstwo. W trakcie gali Makowski Fighting Championship 11 „Simply The Best” kibice obejrzeli aż 10 walk. Z czego każda stała na bardzo wysokim poziomie.

W tej najważniejszej Tomasz Makowski rywalizował z Włochem Nicola Canu. I trzeba przyznać, że przeciwnik wysoko zawiesił poprzeczkę.

Popularny „Maku” atakował przez wszystkie pięć rund, ale rywal skutecznie się bronił, od czasu do czasu groźnie kontrując. Ostatecznie Polak zwyciężył zasłużenie, jednogłośnie na punkty.

Popularny „Maku” atakował przez wszystkie pięć rund, ale rywal skutecznie się bronił, od czasu do czasu groźnie kontrując

Tym samym pan Tomek do swojej kolekcji tytułów może dorzucić kolejny, zawodowego Mistrza Świata WKN K1 w kategorii wagowej 62,1 kg.

W drugiej walce mistrzowskiej Łukasz Pławecki (Halny Nowy Sącz) pokonał Belga Osmana Gyma i wywalczył pas zawodowego Mistrza Świata WKN K1 w kategorii 72,6 kg.

Z kronikarskiego obowiązku dodajmy, że swoje starcia zwyciężyli także: Paweł JędrzejczykSławomir PrzypisMichał SzmajdaMaciej ZembikMarcin Bodnar oraz Michaela Michl, która w jedynej walce kobiecej pokonała przez nokaut Joannę Świątkiewicz.

Partnerem gali była marka Denley.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel