Także w lutym uznane tytuły prasy drukowanej prezentowały odzież marki Denley

2019-12-09
Także w lutym uznane tytuły prasy drukowanej prezentowały odzież marki Denley

W ubiegłym miesiącu ubrania z kolekcji Denley znalazły się w „Logo”, „Chwili dla Ciebie” czy „Poradniku domowym”.

Pierwsze z wymienionych czasopism poświęca sporo miejsca obuwiu. Dziennikarze zwracają uwagę, że buty za kostkę są nie tylko modne, ale także dzięki nim unikniemy dylematu z doborem odpowiednich skarpetek.

Wśród najmodniejszych modeli, obok tak znanych marek jak Ecco czy Badura znalazły się także te z kolekcji marki Denley. Co ciekawe, nie tylko jeden, ale od razu dwa. Jeden stylowy, cały niebieski drugi z elementami moro.

Styliści zwracają jednak uwagę, że strojów z minionych epok nie należy kopiować, a jedynie inspirować się nimi

„Chwila dla Ciebie” publikuje fotografie najmodniejszych damskich bezrękawników. W gronie najciekawszych propozycji znalazła się także pikowana góra z kolekcji marki Denley.

Według przedstawicieli popularnego miesięcznika ta propozycja idealnie nadaje się dla osób aktywnych. Dlaczego? Przede wszystkim przylega do ciała i nie krępuje ruchów.

Wreszcie „Poradnik domowy” prezentuje stroje z pomysłem w stylu retro. Powód? Nawiązania do mody z dawnych lat są zawsze na topie.

Styliści zwracają jednak uwagę, że strojów z minionych epok nie należy kopiować, a jedynie inspirować się nimi. Idealną do tego typu stylizacji okazuje się marynarka marki Denley, która świetnie wygląda rozpięta, gdy widać oryginalną podszewkę.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel