TYLKO U NAS: Co powiem facetowi, który jeździ brudnym autem? Ogarnij się!

2019-12-10
TYLKO U NAS: Co powiem facetowi, który jeździ brudnym autem? Ogarnij się!
Rozmowa z WOJCIECHEM MALĄGIEM, jedną z najbardziej znanych osób w Polsce, które zajmują się modyfikowaniem aut. – Modne auta i modne ubrania chyba idą w parze? – No jasne, że tak! Te dwie rzeczy muszą ze sobą współgrać. – Już na pierwszy rzut oka widać, że u pana współgrają. – Zajmuję się ulepszaniem samochodów. Sprawiam, że wyglądają fajnie. Myślę, że ludzie, którzy tuningują auta mają wyczucie gustu, estetyki i zazwyczaj dobrze się ubierają. Ja dbam o to, żeby porządnie wyglądać. Mam jedną zasadę: nie jeżdżę brudnym autem i nie chodzę źle ubrany (uśmiech).
Ludzie, którzy tuningują auta mają wyczucie gustu, estetyki i zazwyczaj dobrze się ubierają
– A ubrania marki Denley pasują do motoryzacyjnego stylu? – Bardzo! Niektóre linie czy stylizacje są wręcz idealne. Pasują znakomicie do codziennego, casualowego czy streetowego looku. Polecam! – Wracając do Twojej branży. Co byś powiedział facetowi, który nie dba o auto? – Ogarnij się! (śmiech)  – O kurczę, biorę to do siebie! – Akurat spotykam się głównie z ludźmi, którzy w swoich autach chcą jedynie coś ulepszyć, poprawić. Ale zdaję sobie sprawę, że zwykły człowiek, w codziennym życiu pełnym obowiązków nie zawsze pamięta o umyciu wozu. Nawet jak ma jakąś rysę, to o niej zapomina. Ja do takich sytuacji nie dopuszczam. Po każdym deszczu biorę się za mycie. To, jak wygląda twój samochód, pokazuje jakim jesteś człowiekiem. – Czy osoba zajmująca się tuningiem musi być dobrym kierowcą? – Nie. Totalnie nie. Oczywiście jeśli myślimy o modyfikacji wizualnej, o wyglądzie czy stylizacji. Jeżeli ktoś zajmuje się performancem, czyli na przykład ulepszeniem mocy, to wtedy sytuacja wygląda inaczej. Umiejętności za kierownicą przydają się.
To, jak wygląda twój samochód, pokazuje jakim jesteś człowiekiem.
– Masz jeszcze jakieś marzenie związane z motoryzacją? – Tak… Przeskoczyć level wyżej. – To znaczy? – Zbudować projekt na bazie samochodu egzotycznego, czyli marki ogólnie niedostępnej. – Czyli? – Maserati. – Dziękuję. Rozmawiał: Artur Matyszczyk WOJCIECH MALĄG Ma 32 lata, mieszka w Częstochowie, pochodzi z Jeleniej Góry. Jest ambasadorem marki Vossen Wheels. Hobby: fitness.
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel