T-shirty z nadrukami! 7 motywów, które nie wychodzą z mody!

2020-01-08
T-shirty z nadrukami! 7 motywów, które nie wychodzą z mody!
T-shirty z nadrukami nigdy nie wychodzą z mody! Denley.pl

Nic dziwnego, że akurat tam! Piękna pogoda, słońce, morze, powiewy orzeźwiającego wiatru, wysportowani ludzie – to wszystko razem musiało inspirować właścicieli kurortów wypoczynkowych, którzy za pomocą koszulek z nazwami ośrodków i atrakcji turystycznych reklamowali to, co mieli najlepsze!

Zauważył to sam Walt Disney i umieścił na T-shirtach swoje myszy! Efekt? Rozpoczęła się era koszulek z nadrukiem, która trwa w najlepsze, prawdopodobnie nigdy się nie skończy i tylko tematy na nich będą się zmieniać. Było już chyba wszystko, więc trudno przewidzieć – co jeszcze designerzy będą w stanie wymyślić i wpisać w T-shirty z nadrukami… Wybraliśmy dla Was te motywy, które z mody nie wychodzą!

T-shirty z nadrukami!

Wyróżniliśmy 7 najpopularniejszych  motywów!

  1. Nazwy miast np. NYC, Los Angeles, Rome, Paris. Chętnie nosimy je manifestując przywiązanie do miejsc, chęć odwiedzenia ich czy fascynację nimi. Reklama miejsc była zamysłem powstania koszulek z nadrukiem i jak widać – pomysł miał rację bytu!
  2. Wszyscy uwielbiamy T-shirty z napisami! Wyraziste określenia podkreślające dystans i osobowość jak „SuperHot”, „Look at me” tudzież „Don’t even look at me” i wiele innych, to pole do wyrażania swoich myśli, ale też przekornego stylu bycia czy po prostu do dobrej zabawy. Na napisy na koszulkach zwraca się uwagę. Dzięki nim można odgadnąć czyjeś zainteresowania i myśli. Top of the top!
  3. T-shirty z nadrukami z postaciami ze świata sportu, kultury, z bajek i wielu innych dziedzin życia. Zakładamy koszulkę z Lewym, Rihanną, Chewbaccą ze Star Wars czy z facjatą Salvadora Dali i od razu wiadomo z kim sypmpatyzujemy.
  4. T-shirty z motywem czaszki, śmierci i inne mroczne. Głęboko związane z kulturą, symboliką i…ciemniejszą stroną charakteru.
  5. Koszulki z motywem zwierzęcym – koty, psy, misie, ptaki. Pluszaki są obok nas od zarania dziejów, nic dziwnego, że znalazły swoje miejsce w designie.
  6. T-shirty we wzory moro! Mega popularne, kultowe, ponadczasowe, preferowane nie tylko przez twardzieli i zapalonych survivalowców!
  7. Koszulki z motywem wakacyjnym – nadruki z palmami i innymi motywami roślinnymi, z seksownymi dziewczynami, z widokiem na morze czy z panoramą miasta. Świetnie wpisują się w letni klimat.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel