Stylizacja na deskorolkę!

2019-08-21
Stylizacja na deskorolkę!

Końcówka lata, gdy nie jest już tak gorąco, a także wczesna jesień – sprzyjają uprawianiu aktywności pełnych ewolucji – na świeżym powietrzu!

stylizacja na deskorolkę dla niegoJeśli lubisz wykonać triki na deskorolce i spędzać każdą wolną chwilę w pobliskim skateparku – to ten post jest właśnie dla ciebie!

Choć ubrania dla skaterów reprezentują unikalny styl i są częścią życia tej subkultury – to łączy je jedno. Wybierając ciuchy na deskorolkę stawia się przede wszystkim na totalny luz! Lifestyle, którego częścią są wygodne ubrania wybierane nie tylko przez profesjonalistów, ale i pasjonatów skate – kultury, którzy utożsamiają się z aktywnym trybem życia, a także cenią sobie swobodę i niebanalny design – ma swoje głębokie korzenie w rytmie, którym biją ulice miast!

Stylizacja na deskorolkę może dziś zaawansowana technologicznie, na miarę. Jednak najbardziej liczy się tu maksymalny komfort oraz wpisywanie się w uliczne trendy. W miejski szyk, oryginalność i sportowy styl!

Stylizacja na deskorolkę! W co się ubrać?

ubrania skate
Denley.pl

Możesz olać wszelkie konwenanse i włożyć to, na co masz ochotę. Byleby było ci wygodnie śmigać na desce! To ty decydujesz tutaj o swojej oryginalności i jeżeli reprezentować cię ma ponadczasowa szara bluza z kapturem – to niech tak będzie! Szczególnie, że idealnie wpisuje się ona w wielkomiejski styl osoby ceniącej wolność wyboru! Bluza to w ogóle postawa! Wyróżnisz się wybierając modne bluzy męskie, których cechą charakterystyczną jest niebanalny, nieoczywisty design, pełen interesującego wzornictwa! To mogą być modele klasyczne, ale i długie bluzy typu oversize!

Oczywiście pod spód, albo jako samodzielną warstwę – najlepiej postawić na męski T-shirt! Wskazane są napisy, awangardowe printy i energetyczne stawki! Skaterzy cenią też sobie bezrękawniki, ale eksperymenty nie są im obce! Wszak co jak co, ale odwagi odmówić im nie można Nie powinien dziwić zatem chłopak na deskorolce, w szortach z kieszeniami cargo i w casualowej koszuli podejmujący wyzwanie jazdy bez trzymanki!

Gadżety i akcesoria! 

Spełniają dużą rolę i są przysłowiową kropką nad i! Gadżety i akcesoria! Stylizacja na deskorolkę wprost nie może się bez nich obyć! Jeśli wkładasz trampki lub kultowe sneakersy – możesz zaszaleć z kolorowymi, odjechanymi sznurówkami! Nie rezygnuj też z bajeranckich słuchawek i bejsbolówki z daszkiem w stylu vintage! Okulary przeciwsłoneczne i duży, sportowy zegarek – też przyczynią się do efektu wow!

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019
pixel