Stay cool, czyli streetwear latem!

2018-07-14
Stay cool, czyli streetwear latem!

To nie musi być trudne! Nudne spodenki i nudny T-shirt, które zarzuca się na siebie w ramach jedynej opcji, bo gorąco – to nie jest ostateczne rozwiązanie. Chcesz wyglądać cool latem? Oddawać swoją stylizacją miejskiego ducha? Przełącz się na alternatywne sposoby łączenia ze sobą poszczególnych elementów męskiej garderoby! Dodawaj kolejne warstwy stroju bez zagrożenia przegrzaniem. Noś się inaczej, ale modnie i z pomysłem! Potrzebujesz podpowiedzi, by wyglądać i czuć się dobrze w miejskich przestrzeniach latem? Poznaj…

3 stylowe propozycje, dzięki którym będziesz wyglądać cool!

  1. Pół na pół. Longsleeve lub bluza bez kaptura + szorty camo + sportowe obuwie.
Spodenki militarne i bluza_Denley.pl
Longsleeve z militarnym motywem świetnie koresponduje z klasycznym „dołem”_Denley.pl

Kamuflaż, czyli topowy nurt nawiązujący do militarnego stylu – od lat zajmuje ważne miejsce w modzie męskiej. Militarne szorty z kieszeniami cargo, albo spodenki z motywem moro – na łonie przyrody czy poligonie – stanowiłyby świetne maskowanie. Jednak w mieście bardzo się wyróżniają. Jest to ich zaleta nie wada, jednak dobierając pozostałe elementy garderoby – warto zwrócić uwagę, by były one wolne od konkurencyjnych motywów. Z tego powodu do tych kultowych szortów dobierz męski longsleeve albo gładką bluzę (w jednolitym kolorze). Podobny klucz zastosuj wówczas, gdy to górna część outfitu będzie zadrukowana militarnym motywem. Ponadto stylizacja, w której dół jest krótki, a góra długa, czyli outfit pół na pół – przykuwa uwagę.

2. Wyróżnij się kolorem! Casualowa koszula + stylowe szorty.

Koszula i szorty w letnich kolorach_Denley.pl

Tylko dwa elementy garderoby. Lekkie, przewiewne, bez dodatkowych warstw. Casualowa koszula z krótkim rękawem w białym kolorze świetnie koresponduje tutaj ze stylowymi szortami. Krótkie spodenki męskie w tej miejskiej stylizacji mają wyróżniający się koralowy kolor, przez co cały look, choć subtelny – rzuca się w oczy i poraża miejską elegancją. W wakacje wyróżniaj się kolorami.

3. Ubieranie warstwowe dla wytrawnych graczy!

Nie przegrzejesz się – to pewnik. Zrób to jednak inaczej. Zamiast zakładać sweter na koszulkę polo – zarzuć go na ramionach. Z kolei koszulę flanelową w kratę, zestawioną z jeansowymi spodenkami i T-shirtem – zamiast ubierać – przewiąż w pasie. Będziesz wyglądać cool i reprezentować streetwear w najlepszym wydaniu!

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
pixel