Sportowe kominy na twarz, bandany - praktyczne gadżety na 2020!

2020-08-10
Sportowe kominy na twarz, bandany - praktyczne gadżety na 2020!

Zwykle temat szalików i tym podobnych akcesoriów chroniących kark i usta przed zimnem wjeżdża w sezonie jesiennym. Jednak 2020 pokazał, że nic nie jest oczywiste. Na tapetę bierzemy niesamowicie funkcjonalne kominy.

sportowe kominy na twarz
Sportowe kominy na twarz – idealne do biegania, jazdy na rowerze i… gdy trzeba wejść do sklepu w czasach pandemii. Denley.pl

Mamy kulminację lata i nie jest zbyt chłodno, wręcz przeciwnie! Ale dziś komin na twarz traktujemy nie tylko jako praktyczny dodatek do jesiennych i zimowych stylizacji męskich sportowych.

Tzw. tunele są też świetną alternatywą dla maseczek ochronnych! Modele wykonane z lekkich materiałów sprawdzają się również latem, jako chroniące głowę przed słońcem bandany (np. na plaży w upalny dzień) czy też do uprawiania sportów (jazda na rowerze, bieganie). Jak się okazuje taka kamuflująca chusta jest niezwykle uniwersalna. Można wykorzystać ją w wielu sytuacjach, w zależności od potrzeby chwili. Komin do biegania ochroni przed wiatrem, a kominy sportowe ogólnie – są niezbędnikami podczas uprawiania aktywności w chłodniejsze dni (wycieczki górskie, rower, narty). Właścicielom bujnych fryzur pomogą też ujarzmić włosy, gdy ich walka z wiatrem (z pozoru) jest na przegranej

Kominy na twarz, na szyję – niezbędny gadżet nie tylko w sporcie! 

Taka prosta chusta na szyję, wkładana przez głowę, odpiera atak zimna, kurzu czy też wiatru. Dzięki temu, że luzem tkwi na karku – nie ogranicza swobody ruchów. Nie trzeba się też martwić się o to, że gdzieś się zgubi. Bandanę można w każdej chwili naciągnąć na usta, dlatego poza właściwościami związanymi z uprawianiem sportów i z przebywaniem na świeżym powietrzu (spacer, rekreacyjna przejażdżka motocyklem) – spisuje się także w czasie pandemii. Nieoczekiwanie znalazła nowe zastosowanie! Pół kominiarka z dobrej jakości materiału skutecznie zastępuje obowiązkową maseczkę. Zaś w upale ochroni kark i głowę przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych.

komin na twarz zamiast maski
Pół kominiarki fullprint wyróżniają się niebanalnym wzornictwem. Denley.pl

Modne męskie kominy na twarz w sklepie Denley.pl mają różne oblicza. Dosłownie i w przenośni. Są to modele jednokolorowe – basic albo fullprint – zadrukowane w całości. Taki nadruk prezentuje się niezwykle efektownie! Szczególnie, jeśli wyróżnia się designem z przymrużeniem oka.

Nasze lekkie kominy wielofunkcyjne, chroniące przed rożnymi czynnikami zewnętrznymi, cechują się również wytrzymałością. Ponadto zapewniają użytkownikowi maksymalny komfort podczas aktywności.

Termoaktywne właściwości (materiał szybkoschnący), funkcjonalność (można użyć jako maskę, szalik, czapkę, opaskę), a także bardzo przystępna cena takiego praktycznego gadżetu sprawiają, że komin na twarz to must have roku 2020 i nie tylko!

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020
pixel