Spodnie podkreślające pośladki — na jakie się zdecydować?

2023-03-13
Spodnie podkreślające pośladki — na jakie się zdecydować?

Czy męskie spodnie powinny być luźne w okolicach pupy, czy może powinny podkreślać pośladki? Jeszcze kilkanaście lat temu odpowiedź brzmiałaby, że powinny być raczej obszerne, a nie obcisłe. Długo bowiem przylegająca do ciała i podkreślająca sylwetkę odzież była zarezerwowana dla kobiet. Na szczęście to się zmieniło i teraz także mężczyźni noszą opinającą odzież. Coraz bardziej popularne wśród mężczyzn są spodnie podkreślające tyłek, a nawet jeansy unoszące pośladki.

Spodnie podkreślające pośladki — czy zawsze muszą być obcisłe?

Męskie spodnie mogą mieć mnóstwo różnych krojów, i choć długo najbardziej popularne w męskich kręgach były jeansy męskie o kroju regular, to już od kilku dobrych sezonów coraz bardziej modne są spodnie jeansowe o kroju slim fit i skinny fit także dla mężczyzn. Jakie zatem spodnie podkreślające pupę wybrać? Wszystko zależy od tego, jaką masz figurę i czy masz bardzo szczupłe uda i nogi. Jeśli chcesz, aby pupa była opięta, a reszta luźna, szukaj raczej modeli slim fit, te skinny fit mogą okazać się zbyt obcisłe, gdyż jak sama nazwa wskazuje są one jak druga skóra i ich zadaniem jest przylegać także do całych nóg i ud. Jeśli jednak chciałbyś, aby spodnie nie były zbyt ciasne, ale podkreślały figurę i pupę, możesz sięgnąć po spodnie push up, które produkowane są już także dla mężczyzn.

Jak wybierać spodnie, które będą podkreślały pośladki?

Spodnie podkreślające sylwetkę i pupę nie muszą być tylko jeansami. Takie kroje znajdziesz także wśród kategorii spodnie chinosy męskie, czy spodnie wizytowe męskie. Spodnie eleganckie warto także aby podkreślały także talię, można to zrobić przy pomocy paska. Jeśli chcesz, aby Twoja stylizacja była osadzona w panujących trendach, pamiętaj aby pasek był w kontrastowym kolorze do spodni, a także do koszuli. Takie połączenia tworzą świetne, modne outfity. Poniżej przedstawiamy kilka inspiracji, kliknij w zdjęcie, aby przejść do sklepu i poznać prezentowane produkty i szczegóły o nich.

Spodnie podkreślające pośladki — na co zwracać uwagę przy kupnie?

Mężczyźni mają zdecydowanie trudniej chcąc kupić spodnie opinające pupę, gdyż takich modeli jest na rynku dużo mniej dostępnych, aniżeli dla kobiet. Na co zatem zwracać uwagę przy kupnie, aby na pewno trafić z modelem, krojem i rozmiarem dla siebie? Przede wszystkim zwróć szczególną uwagę na tabele rozmiarów, które w sklepie Denley.pl są zawsze zamieszczone przy każdym produkcie. Pamiętaj, że wymiary i tabele mogą się różnić nie tylko ze względu na producenta i model, ale także na kolor. Zapraszamy na zakupy!

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023
pixel