Spodnie moro - do czego nosić?

2019-02-04
Spodnie moro - do czego nosić?

Mainstream szybko jednak przyjął je jak własne i dziś – ani wysoka moda (z ang. high fashion), ani streetwear nie mają racji bytu bez militarnych ciuchów. Szczególną popularnością wśród facetów cieszą się kultowe spodnie moro!

Spodnie moro – do czego pasują?

spodnie moro wosjkowe
Streetwear’owa stylizacja ze spodniami moro. Denley.pl

Spodnie moro wojskowe mają ponadczasowy design – i to niezależnie od układu plamek czy cętek. Bo warto w tym miejscu przypomnieć, że nazwa „moro” dotyczy tylko jednego desenia kamuflującego, produkowanego w czasach PRL-u. Tyle, że w Polsce, przyjęła się ona jako ogólne określenie dla wszystkich motywów kamuflażu. Dowiedz się więcej tutaj: „Motyw moro w modzie męskiej”.

W dodatku spodnie moro męskie są praktyczne i można stworzyć z nimi wiele świetnych stylizacji. W zależności od tego jaki nurt modowy preferujesz i reprezentujesz – spodnie męskie moro powinny znaleźć się w twojej garderobie! W luźniejszym (militarnym) modelu możesz wybrać się do lasu, a w wydaniu casualowym (jeansy) możesz ubrać spodnie moro do klubu!

Spodnie moro – do czego nosić?

spodnie moro denley
Dresowe baggy w energetycznym kolorze. Takie spodnie moro wyróżnią cię z tłumu! Denley.pl

Dopasowane modele, z przylegającymi nogawkami, albo zwężającymi się ku dołowi – może niekoniecznie zakładaj, gdy chcesz wybrać się na grzyby. Ale już jako element codziennej mody – są naprawdę super! Uniwersalne i stylowe – możesz łączyć je z różnymi ubraniami. Byleby nie były to ciuchy z tym samym motywem. Co za dużo, to… wiadomo. Kamuflaż, moro to deseń neutralny, dlatego możesz ubierać do tego T-shirty i kurtki męskie w odcieniach stonowanych, ale i w kolorze.

Wszystko zależy od ciebie. Jeśli chcesz wyglądać bardziej klasycznie – łącz moro z czerniami, szarościami, brązami. Możesz też zaszaleć! W swoich stylizacjach nie ograniczaj się wówczas do kolorów militarnych w odcieniach khaki i piasku. Nie jesteś na froncie, nie musisz się kamuflować. Wykorzystaj potencjał kamuflażu w totalnie przewrotny sposób i zamiast znikać w tłumie – wyróżnij się! Pomogą ci w tym spodnie moro w energetycznym odcieniu, np. czerwone lub chabrowe! Do szkoły i na miasto chłopaki upodobali sobie szczególnie dresowe baggy z tym motywem! Polecamy!

Pokaż więcej wpisów z Luty 2019
pixel