Sebastian Wyszyński, czyli bloger „Men40+”: – Bo ja w modzie po prostu się zakochałem

2019-12-09
Sebastian Wyszyński, czyli bloger „Men40+”: – Bo ja w modzie po prostu się zakochałem

Gdyby ktoś trzy lata temu powiedział mi, że stanę się modowym blogerem, to uznałbym go za… wariata – uśmiecha się Sebastian Wyszyński. 44-latek, który na każdym kroku udowadnia, że świat mody jest dla każdego.

Sebastian Wyszyński w tym roku skończy 44 lata. Na co dzień mieszka w Szczawnie Zdrój, nieopodal Wałbrzycha. Jest wyjątkową postacią. Bo jak inaczej nazwać faceta w kwiecie wieku, który bez ogródek przyznaje, że dwa lata temu zakochał się w… modzie.

– To prawda. Gdyby ktoś mi jeszcze trzy lata temu powiedział, że tak będzie, uznałbym go za wariata – stwierdza z uśmiechem popularny bloger modowy, publikujący pod pseudonimem Men40+.

Pewnego dnia porzuciłem wszystkie stare przekonania. Zmieniłem styl, zacząłem ubierać nowe, modne rzeczy

Na pytanie: skąd wzięła się ta dość niecodzienna jak na 40-latka pasja, zamyśla się na chwilę. A potem z rozbrajającą szczerością odpowiada: – Nie pamiętam… Pewnego dnia porzuciłem wszystkie stare przekonania. Zmieniłem styl, zacząłem ubierać nowe, modne rzeczy. Robiłem to systematycznie. I moda po prostu mnie wciągnęła bez reszty.

Pan Sebastian zdaje sobie sprawę, że w pewien sposób jest wyjątkowy. Ale też ma świadomość, że swoją działalnością przyciąga innych dojrzałych facetów.

– Bardzo lubię blogować. Często dostaję informacje, że mężczyźni w moim wieku próbują wzorować się na mnie. Mało tego… Piszą do mnie żony, które namawiają swoich ukochanych do zmian – uśmiecha się.

Sporo osób w moim wieku pozostało w tyle, jeśli chodzi o modę. Gdzieś w latach 90. Chcę udowodnić, że może być inaczej

W świecie mody Sebastian Wyszyński działa od dwóch lat. – I to jest najlepsza sprawa, jaka mogła mnie spotkać. Sporo osób w moim wieku pozostało w tyle, jeśli chodzi o modę. Gdzieś w latach 90. Chcę udowodnić, że może być inaczej. Kocham to… Uwielbiam na bieżąco śledzić chociażby polskich projektantów – twierdzi z łatwo wyczuwalnym zaangażowaniem w głosie.

Oprócz mody 44-latek dba także o odpowiednią sylwetkę. Wiadomo, w świecie modelingu odpowiednia sylwetka to rzecz nieodzowna. I z tym jednak nie ma większego problemu.

– Sport to moja druga pasja. W przeszłości zdobyłem tytuł wicemistrza Polski w armwrestlingu. Każdemu mężczyźnie w moim wieku powtarzam: nasze życie może być naprawdę fajne i ciekawe – przekonuje.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel