Samiec Alfa! Jak nim być i co to w ogóle znaczy?

2018-09-02
Samiec Alfa! Jak nim być i co to w ogóle znaczy?

Ale ten obrazek, w rzeczywistości, nie ma nic wspólnego z tym, kim naprawdę jest samiec alfa.

Samiec alfa! Co to znaczy?

Z definicji jest to osobnik dominujący, przewodzący innym. Swoim stylem bycia zwraca uwagę mężczyzn, którzy za nim podążają i kobiet, które do niego lgną. On zawsze, czy do tego dąży czy nie – po prostu jest w centrum uwagi i jest wpływowy! I nie bez przyczyny, bo pewnością siebie i intelektem rzeczywiście wyróżnia się na tle innych.

Tak więc współczesny samiec alfa to nie ten gość, który walczy o atencję desperacko – czy to stanem posiadania czy perfekcyjnym wyglądem… On nie musi dużo mówić i o cokolwiek zabiegać, ale gdy już się odezwie – wszyscy słuchają go z uwagą, a jego sposób bycia jest zupełnie niewymuszony i elektryzujący. Owszem – wyznacza trendy, ubiera się stylowo (w swoim stylu), faceci mu zazdroszczą i naśladują go, kobiety pożądają.

Jednak przede wszystkim, samiec alfa ma w sobie to coś!

Samiec alfa jest pewien swojego stylu w każdej sytuacji_Denley.pl

Jak być samcem alfa?

  • Pracować nad pewnością siebie! Niezachwiana pewność siebie, swoich wartości i charyzma – to podstawa. Przeczytaj też nasze rady na temat tego „Jak być facetem z charyzmą?”.
  • Każdy gentleman jest samcem alfa, a każdy samiec alfa – gentlemanem. Dowiedz się jak „Być gentlemanem”?
  • Nie oznacza to jednak, że można te cechy osiągnąć ot tak, albo udawać, że je się ma robiąc wokół siebie zamieszenie, z którego nic nie wynika. Do wszystkiego potrzebny jest dystans, a szczególnie do siebie samego
  • Osoba będą w centrum zainteresowania musi coś sobą reprezentować. Świetny, indywidualny styl osiąga łącząc trendy z ponadczasowością. Samiec alfa zna ofertę, wie gdzie znaleźć najmodniejsze ubrania męskie, a jednocześnie jest wierny własnemu indywidualizmowi. To trendsetter, który skutecznie łączy jedno z drugim. I to z maksymalnym wyczuciem!
  • Taki facet jest fajnym gościem. Zna swoją wartość, jednak nie obnosi się z tym. Szanuje innych, lubi ludzi i swoje życie. I fajnie!
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018
pixel