Rodzaje swetrów męskich: sweter z zamkiem pod szyją.

2019-12-26
Rodzaje swetrów męskich: sweter z zamkiem pod szyją.

Ponure, zimowe miesiące mogą działać jako demotywatory stylu. Nie sposób myśleć o nim, gdy na zewnątrz panuje przejmujący chłód i gdy pada lub sypie nam na głowę. W takim okresie warto mieć w garderobie ciepłe, niezawodne klasyki, które świetnie wyglądają nawet wtedy, gdy ubieramy je bezmyślnie. Taki właśnie jest ponadczasowy sweter z zamkiem pod szyją.

sweter z zamkiem pod szyją
Sweter z zamkiem pod szyją. Denley.pl

W tym sezonie, w modzie, mocno zaznacza on swoją pozycję. A co wyróżnia sweter z zamkiem V-neck? Z pewnością ciepła, przyjemna w dotyku i w noszeniu, przytulna dzianina. No i oczywiście stylowy dekolt. Dzięki wszytemu suwakowi, który można rozpiąć aż do wysokości klatki piersiowej – ten męski sweter jest bardzo praktyczny. W razie wiatru, uczucia chłodu – można zapiąć się pod szyję, regulując w ten sposób własny komfort cieplny. W pomieszczeniach, czy po prostu wtedy, kiedy chcemy zadać szyku – sweter z zamkiem pod szyją można rozpiąć jednym ruchem.

Zatem… model ten doskonale prezentuje się jako sweter ze stójką i jako sweter z rozpinanym dekoltem. Dzięki temu sprytnemu zabiegowi – można go nosić niemal przez cały rok, w zależności od okoliczności.

Jak nosić sweter z zamkiem pod szyją?

Najlepiej na swoją nutę. Wpisuje się on w casual, jak i w smart casual, więc sprawdzi się na co dzień i w nieco bardziej wymagających klasy sytuacjach. Świetnie harmonizować będzie z dopasowanymi jeansami lub chinosami, ale fituje też do materiałowych, eleganckich spodni. Na taki model swetra można założyć zarówno puchową kamizelkę, jak i stylowy płaszcz męski. To zależy od efektu jaki chcemy osiągnąć, ale nie trzeba długo zastanawiać się nad stylizacją. Wystarczy zdecydować, czy zależy nam na swobodnym, weekendowym look’u czy też na wyglądzie formalnym. Dobrać spodnie, okrycie wierzchnie i ruszać w miasto!

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel