Rock Your Style! Męskie kamizelki jeansowe!

2020-06-02
Rock Your Style! Męskie kamizelki jeansowe!

Rockowe tendencje w modzie nie umierają nigdy! Dlatego, pod ręką, zawsze warto mieć ubrania, które podkręcą klasyczną stylizację i nadadzą jej ostrzejszego charakteru. Takie ciuchy przydadzą ci się nie tylko wtedy, gdy będziesz w buntowniczym nastroju! W każdej chwili możesz stworzyć z nimi nonszalancki look. Takiego bezpretensjonalnego sznytu nadają outfitom kamizelki jeansowe! 

kamizelka jeansowaJeansowa kamizelka to nic innego jak klasyczna katana, tyle, że… pozbawiona rękawów.

Czy ten denimowy bezrękawnik pełni w stylizacji rolę funkcjonalną, podobnie jak kamizelki puchowe? Niekoniecznie! Oczywiście, że kurtki jeansowe bez rękawów stanowią warstwę ubrania i zapewniają pewien rodzaj ochrony przed warunkami atmosferycznymi oraz ciepło, jednak przede wszystkim – wyglądają! I to totalnie niebanalnie!

Rock your style! Jeansowa kamizelka – jak nosić?

Kamizelki jeansowe podkręcają indywidualny styl! Wystarczy, że włożysz taką nawet na zwykły T-shirt, a twój imaż zmienia się w jednej chwili! W manifest nonkonformizmu! Ta stylistyka jest specyficzna, nie dla każdego, jednak prezentuje się zabójczo! Nawiązuje do mody lat 80-tych, która jak wiadomo – wróciła do łask i ma się świetnie w swej jak najbardziej współczesnej odsłonie.

kamizelki jeansowe denley
Kamizelki jeansowe niebieskie – najpopularniejsze! Denley.pl

Kamizelki dżinsowe są jej ikoną. Od razu nasuwają się skojarzenia z rebelianckim chłopakiem, pełnym radości życia, lubującego się w ostrzejszej muzyce i w pięknych dziewczynach. Facet w kamizelce jeansowej nałożonej na T-shirt lub flanelową koszulę to rockowy macho, łamacz damskich serc. Kamizelka jeansowa z koszulą wygląda super, podobnie jak kamizelka jeansowa z bluzą. Szczególnie, gdy ta ma kaptur!

Podkręci większość codziennych stylizacji męskich na luzie. Świetnie sprawdzi się latem nad morzem, do denimowych szortów i koszulki w paski. Najmodniejsze modele to kamizelki jeansowe niebieskie, ale równie fajnie prezentują się czarne i białe. Wpiszą się one w codzienny styl uliczny (streetwear). Sprawdzą w wakacyjnych okolicznościach. Na koncert i na letni festiwal pod chmurką! Niby ubranie, a jednak przydatny gadżet! Polecamy, szczególnie, że ponadczasowy!

męska kamizelka jeansowa niebieska

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2020
pixel