Red Alert! Sprawdź, co musisz mieć tej jesieni!

2020-01-21
Red Alert! Sprawdź, co musisz mieć tej jesieni!
Czarno – czerwony longsleeve męski, z nadrukiem w odcieniach grenadyny_Denley.pl

Bo jesień to nie tylko chłód, zgnilizna i szaruga na zewnątrz. W słoneczny dzień zwolnij i rozejrzyj się uważnie dookoła siebie. Czerwony, odcienie złota, złamane żółcie, a nawet fiolety. Tak wygląda twoje otoczenie o tej porze roku. Krótko mówiąc – jest pięknie!

I nie jest to bez wpływu na modę! Wg. Fashion Color Report, który jest wydawany raz na pół roku przez Instytut Pantone, prognozujący trendy – aktualnie, obok klasycznych kolorów ostatniego kwartału tego roku – na topie jest kilka niestandardowych odcieni. Wśród nich oksydowany pomarańcz, złota limonka czy wyrazista czerwień Flame Scarlet albo grenadyna. Szare, zielonkawe i inne stylizacje w jesiennych odcieniach – wyróżnia właśnie kontrast. Dobitna czerwień! To ona łamie wszelkie schematy w tym sezonie!

Czerwony! Co musisz mieć tej jesieni?

Joggery męskie w kolorze moro-czerwonym. Hit sezonu_Denley.pl

Przede wszystkim pamiętaj, że od krwistego czerwonego – bardziej ceniony jest kolor wina czy barwa o kolorze grenadyny. Nasi designerzy wyszli na przeciw temu nurtowi i w ofercie denley.pl znajdziesz sporo rzeczy idących z duchem czasu. Wśród nich bluzy męskie czy joggery moro-czerwone. Kolor ten zagościł w naszej kolekcji militarnej, więc z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli jesteś typem eleganta i na co dzień ubierasz się w stylizacje casualowe – tu również mamy dla Ciebie propozycje. Koszule męskie, marynarki i chinosy. W tych kategoriach znajdziesz najmodniejsze ubrania!

Dla kogo kolor czerwony?
  • Nie dla zmarzlucha, któremu straszny lekki chłodek. Raczej dla faceta o gorącym temperamencie!
  • Świetnie czują się w nim osoby dynamiczne, pełne charyzmy i pewności siebie.
  • Czerwień wybierają faceci dominujący, zaradni, o silnym charakterze i dążący do realizacji założonych celów.
  • Jest to kolor pożądania. Mężczyzna, którego element garderoby (np. koszula czy marynarka) jest czerwony – przyciąga uwagę płci przeciwnej!
  • Wyróżnia się również lookiem w towarzystwie.
  • Czerwień pobudza – nie nadaje się więc dla choleryków. Natomiast ludzi ospałych czy znudzonych – na pewno popchnie do działania!
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel