Puchowe bezrękawniki! Must have twoich wiosennych stylizacji!

2018-04-03
Puchowe bezrękawniki! Must have twoich wiosennych stylizacji!

I takim właśnie hitem są puchowe bezrękawniki! Wygodne, ponadczasowe i niezawodne w wielu sytuacjach! Bezrękawnik, czyli puchowa kamizelka to po prostu kurtka bez rękawów o wielu zastosowaniach.

Puchowe bezrękawniki to must have sezonu! Na zdjęciu – model z kapturem_Denley.pl

Gdzie sprawdzą się puchowe bezrękawniki?

  • Wiosna to czas porządków. Ogarniamy rzeczywistość dookoła nie tylko dlatego, że trzeba wszystko „poukładać” po zimie, ale też mamy na to chęć i energię. Warto przekuć to w coś efektywnego i zająć się różnymi tematami, do których przyda się outdoorowa stylówka. Ciepłe, lekkie i wygodne kamizelki pikowane na zamek sprawdzą się tu doskonale! Na zewnątrz można w nich przygotować auto na wiosnę, zabrać się za porządki w ogrodzie lub przed domem, posprzątać w garażu…
  • Bezrękawnik męski jest nieprawdopodobnie funkcjonalny i w okresie przejściowym to prawdziwy must have męskiej garderoby! Stanowi świetną alternatywę dla kurtki, której bez skrupułów można się już pozbyć i uzupełnia praktyczne, codzienne stylizacje miejskie. Wystarczy narzucić kamizelkę i nie ma obawy, że zmarznie się rano lub w godzinach popołudniowych, gdy słońce jeszcze nie jest w 100% formie. Puchowe bezrękawniki można nosić do przetartych jeansów, swobodnych joggerów, a nawet do spodni chino – jeśli tylko odpowiednio zestawisz je z pozostałymi elementami stylówki. Pasują tak na longsleeve, jak i na bluzę z kapturem lub bez. Kamizelki wpisują się w streetstyle i casual. Te w energetycznych kolorach i z połyskującego materiału – bardzo fajnie korespondują ze stylem sportowym. Z kolei bezrękawniki matowe albo w neutralnym kolorze, zestawione ze wspomnianymi chinosami i stylowym swetrem – mają bardziej elegancki charakter.
  • Oczywiście nie można zapominać o pierwotnym przeznaczeniu kamizelek puchowych i trzeba pamiętać, że początkowo ich przeznaczenie wiązało się ze swobodnym uprawianiem męskich zajęć jak łowiectwo, rybołówstwo, itd. Dlatego świetnie nadają się one zarówno do uprawiania sportów np. do biegania po lesie, jak i na biwak ze znajomymi.
  • Puchowe bezrękawniki można nosić właściwie w każdym kontekście. Są mega uniwersalne, a modowi wyjadacze potrafią wykorzystywać je nawet do stylizacji eleganckich. Warto mieć!
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018
pixel