Popularny i bardzo lubiany dziennikarz sportowy wybrał koszulę marki Denley

2019-12-09
Popularny i bardzo lubiany dziennikarz sportowy wybrał koszulę marki Denley

Rafał Patyra w jednym z odcinków programu „Dzień dobry Polsko” zaprezentował się w modnej koszuli w kratkę.

Ten niezwykle sympatyczny i zawsze fachowo przygotowany dziennikarz Telewizji Polskiej znany jest również z nienagannego stylu ubierania się.

Tym razem do jednego z odcinków programu „Dzień dobry Polsko” wybrał koszulę z kolekcji marki Denley. Zielono-biało-granatowa krata, sportowy styl, taki zdecydowanie na luzie, idealnie pasowała do śniadaniowej koncepcji audycji.

Zielono-biało-granatowa krata, sportowy styl, taki zdecydowanie na luzie, idealnie pasowała do śniadaniowej koncepcji audycji

Naszym zdaniem pan Rafał prezentował się znakomicie.

– To bardzo miłe, że tak znana i lubiana przez widzów osoba zdecydowała się na odzież z naszej kolekcji – nie ukrywa zadowolenia Roger Cicholaz, dyrektor operacyjny w firmie Denley. – Pan Rafał Patyra ma wśród odbiorców „Jedynki” rzesze swoich fanów. Szczególnie wśród kibiców piłki nożnej. A tych jak wiadomo w Polsce nie brakuje.

Roger Cicholaz dodaje, że wybór, jakiego dokonał Rafał Patyra, cieszy go z jeszcze jednego powodu. – Nas raduje to tym bardziej, że wiele naszych kolekcji kierujemy właśnie do panów. Na dodatek aktywnych, którzy lubią prezentować się nie tylko sportowo, ale także bardzo modnie – podsumowuje.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel