Paintbox! Znasz ten trend?

2019-09-23
Paintbox! Znasz ten trend?

Jeśli nie wiesz – co wspólnego ma malowanie i tegoroczna jesień to podpowiadamy! I wcale nie chodzi tu o kolory jesieni… Na ulice wkracza hot trend! Paintbox, czyli ciuchy, które wyglądają jakby zostały pochlapane farbą! 

Czy można to uznać, za kolejny przejaw artyzmu w modzie? Raczej nie. Chodzi o dobrą zabawę i o ucieczkę od konwenansów. Bluza z efektem schlapania farbą czy T-shirt z nadrukiem w nieregularne kleksy – to po prostu wyraz tego, że podchodzi się do stylu raczej na luzie i bez spiny. Tak można wyrazić siebie w niepowtarzalny sposób, a co kreatywniejsi – sami mogą wziąć sprawy w swoje ręce i personalizować własne ubrania!

Wystarczy pomysł, inwencja twórcza i kolorowe farby! Te szczególnie lubią się z odzieżą jeansową. Katany i jeansowe spodnie są mega podatne na zmiany, a za pomocą farb do ubrań można tchnąć w nie zupełnie nowe życie! Jednak wiadomo, że nie dla każdego takie eksperymenty! Co na to designerzy? Ano w tegorocznych kolekcjach proponują ciuchy schlapane farbą fabrycznie To mogą być ciepłe bluzy, jak i lekkie T-shirty!

Ubrania w stylu paintbox! Z czym je nosić?

Z racji tego, że są wyraziste, nierzadko multikolorowe – tego typu rzeczy noś w towarzystwie ubrań bardziej stonowanych. Bluza lub koszulka w klimacie paintbox świetnie korespondować będzie z jeansami.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
pixel