O czym gadać podczas randki?

2016-09-20
O czym gadać podczas randki?

Trudno stwierdzić czy to kwestia paraliżującej tremy czy chemii (a raczej jej braku), ale jeśli już wybrałeś się na randkę z dziewczyną, która Cię interesuje – podejmij wyzwanie i takie tematy, dzięki którym pociągnięcie wątek. Kto wie co może wyniknąć z Waszej pierwszej udanej konwersacji? Niech ta rozmowa będzie zabawna, odprężająca i przyjemna!

Poznaj 10 wskazówek, które pomogą Ci poprowadzić rozmowę podczas randki!

  1. Wykaż zainteresowanie! Jest to jeden z elementów sprawiania dobrego wrażenia podczas spotkania z potencjalną wybranką. Więcej możesz przeczytać tutaj: PIERWSZA RANDKA. JAK ZROBIĆ DOBRE WRAŻENIE? Kobiety uwielbiają opowiadać o sobie. Pytania pomocnicze: jak zaczęło się Twoje hobby? co skłoniło Cię do podjęcia tej pracy? czym się interesujesz? – to filary miłej i obiecującej rozmowy podczas randki. No i będziesz mógł ją lepiej poznać!
  2. Pierwszy punkt był trochę tendencyjny ;), bo tak naprawdę o sobie lubią mówić wszyscy. Ty też. A Twoja partnerka z pewnością będzie ciekawa tego kim jesteś i o czym marzysz. Nie musisz streszczać całego swojego życia, ale mów o sobie, bądź otwarty, używaj komunikatu „ja”. To najprostsza droga do tego by Wasze spotkanie przebiegło w pozytywnej atmosferze.
  3. Masz ciekawe hobby, pasjonują Cię ekstremalne wypady w wysokie góry, treningi MMA czy moda męska? Opowiedz jej o tym. Ale jeśli interesuje Cię kolekcjonowanie monet czy łapanie motyli – też tego nie ukrywaj. Każda pasja może być dla drugiej osoby intrygująca czy ujmująca. Krótko mówiąc – bądź sobą bez ściemy.
  4. Operuj najprostszymi tematami, do których Ci blisko i z którymi masz do czynienia na co dzień. Zarzuć słowem na temat swoich przyjaciół. Przytocz jakąś odjechaną historię, w której ktoś powiedział lub zrobił coś niesamowitego. Niech Twoja towarzyszka dowie się, że masz fajnych kumpli, więc dobrze to świadczy i o Tobie – nie wpadnij jednak w pułapkę mówienia tylko o nich. Pogadajcie o jedzeniu czy ulubionych filmach – na te tematy każdy ma coś do powiedzenia, więc jest niemożliwością by zapadła między wami niezręczna cisza.Huge love among the rain drops
  5. … gdyby jednak trzeba było wkroczyć do akcji by ją przerwać – wykorzystaj moc komplementów  np. „Masz taką zniewalającą urodę, że brak mi słów”. W ostateczności możecie też sobie wspólnie ponarzekać. W naszym kraju nic tak nie zbliża ludzi jak marudzenie nt. sytuacji polityczno-gospodarczej. Nie musicie się w takiej dyskusji zgadzać ale może być ciekawie.
  6. Nawet jeśli atmosfera jest dość sztywna – śmiej się. Może paraliżuje Was stres? Nie warto tego ukrywać. Lepiej powiedzieć o swoich uczuciach i obrócić skrępowanie w dobry żart
  7. Podziel się miłymi wspomnieniami. Opowiedz anegdoty z Twojego życia wzięte. Pokaże to nie tylko, że masz do siebie dystans, ale, że jesteś otwarty. Opowiadanie o dzieciństwie czy wczesnej młodości zwykle wprowadza współrozmówców w dobry nastrój „z tamtych lat” i napędza rozmowę.
  8. Jeśli czujesz, że złapaliście wspólny tor i już myślisz o kolejnym spotkaniu, ale nie chcesz być nachalny – zasugeruj luźno, że np. znasz nową fajną knajpkę i może byście się do niej razem wybrali?
  9. Zakończenie randki może być niezręczne. A to takie proste! Powiedz jej, że świetnie się bawiłeś i że zadzwonisz.
  10. Nie czekaj z tym telefonem zbyt długo! Jeśli rzeczywiście byłeś pod jej wrażeniem i znów chcesz się spotkać – wybierz numer i powiedz jej o tym!
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixel