Najlepsze pomysły na 7 pierwszych randek!

2019-04-09
Najlepsze pomysły na 7 pierwszych randek!

W kultowej komedii romantycznej pt. „50 pierwszych randek”, główny bohater Henry (Adam Sandler) każdego dnia na nowo rozkochuje w sobie swoją Lucy (Drew Barrymore)

Lucy byłoby pewnie wszystko jedno czy randka z Henrym za każdym razem ma ten sam scenariusz czy inny, bo i tak nie pamięta poprzedniej. By zdobyć serce wybranki – ty musisz postarać się bardziej!

Jakie powinny być pierwsze randki?

  • Powinny przebiegać w swobodnej atmosferze, niekrępującej żadnej ze stron. Choć miłości nie przedkłada się nad rzeczy materialne, to jednak warto, gdyby etap zapoznawania się nie generował zbyt dużych kosztów. Drogie miejsca, częste płacenie za kogoś – mogą być krępujące.
  • Trzeba dać sobie szansę na… rozmowę! Wyjście do kina, teatru, na koncert może być fajne i romantyczne, a jednocześnie powodować pewien niedosyt. Musicie się poznać i nie ma na to lepszego sposobu niż luźna rozmowa bez przeszkód.
  • Wasze aktywności powinny odbywać się face to face. Przynajmniej kobiety tak wolą… Chodzi o to, by patrzyć sobie w oczy, badać się wzajemnie… Odpadają zatem łyżwy, spływy kajakowe, itd. Możesz wierzyć lub nie, ale kontakty twarzą w twarz budują twoją atrakcyjność w jej oczach! Nie zmarnuj tej wiedzy!
  • Na randki nie wybieraj się w znane ci miejsca, które są dla ciebie azylem. W razie zapadnięcia niezręcznej ciszy – nie będzie jak ratować sytuacji i o czym mówić. A nowe miejsca, w których dzieją się niecodzienne dla ciebie rzeczy można komentować. I w ten sposób wybrnąć z „zawieszonej” sytuacji.

Najlepsze pomysły na 7 pierwszych randek!

1.Na początek wypijcie razem kawę! Oczywiście w niezbyt gwarnym lokalu, raczej kameralnym. Taka pierwsza randka w miłej atmosferze pozwoli ci rozegrać strategicznie wszystkie pozostałe! Randki dzielą się na dwie kategorie – z tymi dziewczynami, które znasz i cokolwiek o nich wiesz lub z tymi, które poznałeś np. przez internet i właściwie startujesz w ciemno… Wspólna kawa na początek pozwoli ci na wyczucie klimatu i celne zaproponowanie kolejnych miejscówek.

2. Muzeum! To nie żart i nie opcja dla starych pierników. Współcześnie oferta kulturalna oferuje wiele interesujących wystaw, ale i klasyki są ok! Podczas oglądania eksponatów na pewno nie zabraknie wam tematów do rozmów, choćby na początek miałyby to być same banały

3. Golf lub mini golf! Spacer i dużo okazji do śmiechu przy wszystkich dołkach pozwoli na przełamanie najtwardszych lodów!

4. Kreatywne warsztaty! Przejrzyj co ciekawego dzieje się w waszym mieście i wybierzcie się razem na zajęcia rzeźbiarskie, ceramiczne lub inne. Stworzenie czegoś wspólnie – łączy i daje dużo satysfakcji.

5. Kibicowanie lokalnej drużynie sportowej. Bez zbędnego patosu i strojenia się. Wystarczą jeansy, T-shirt i coś na przekąskę. Mecz na stadionie narodowym to szum i gwar, za to na lidze lokalnej można pooglądać, fajnie się zabawić, a to wszystko bez jednoczesnego tracenia ze sobą kontaktu. Świetna okazja na spotkanie w swobodnej atmosferze!

6. Piknik! Okazja do zaprezentowania umiejętności kulinarnych i cech organizatorskich. Wybierz fajne miejsce (najlepsze będzie takie z imponującym zachodem słońca), stwórz kreatywne przekąski, a na pewno zrobisz wrażenie!

7. Park rozrywki! Śmiech i pozytywne emocje sprawią, że motyle w brzuchach będą trzepać skrzydłami jak oszalałe  W upiornym zamku będzie szansa na przytulenie, przy automacie z pomiarami – do zaprezentowania siły swoich mięśni Na karuzelach będzie mnóstwo okazji do trzymania się za ręce, a na strzelnicy możesz wygrać dla niej gigantycznego misia… Zabawnie, ekscytująco, romantycznie!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2019
pixel