Najlepsze camelowe płaszcze na jesień!

2019-09-04
Najlepsze camelowe płaszcze na jesień!

Wszyscy powinniśmy zgodzić się co do jednego! Camelowe płaszcze i kurtki to genialny ruch taktyczny dla jesiennego, szykownego stylu męskiego!

Camelowe płaszcze i inne okrycia wierzchnie są niesamowicie uniwersalne i nadają się niemal na każdą okazję. Bez względu na płeć, wiek, status… one są ponad wszelkie modowe granice! Dziś skupiamy się na płaszczach, jednak nie obawiaj się wprowadzić wielbłądziego koloru do swojej garderoby pod zupełnie inną postacią. To mogą być camelowe męskie bluzy, casualowe chinosy w musztardowym odcieniu i wiele innych ubrań. Szczególnie, że camel, to prawdziwy kolor jesieni. Melancholijny, spokojny. Nieodzownie w nią wpisany. A jednak mocno wyróżnia się on na tle formalnych i powszechnych granatów oraz szarości!

camelowe płaszcze, camelowy trencz
Camelowy trencz. Ponadczasowy, wyróżniający się stylem! Denley.pl

Kolor camelowy, czyli jaki?

Nieco trudny do zdefiniowania. Ciepły, w odcieniach złota i beżu. To cała feria barw, której nazwa pochodzi od określenia wielbłądziej sierści, z której niegdyś produkowano luksusowe płaszcze – delikatne, ciepłe, przyjemne w dotyku. Eleganckie i szykowne. Dziś oczywiście już się tego nie praktykuje, ale camelowy płaszcz jesienny, czyli tzw. trencz to prawdziwa modowa ikona!

Najlepsze camelowe płaszcze i kurtki na jesień! 

  • Wyróżniają się tym, że… się wyróżniają. Choć trzeba na nie nieco uważać i unikać zabrudzeń, to jednak na tle słoty i jesiennych szarości – wnoszą w stylizację pewną przekorę.
  • Perfekcyjnie wpisują się w jesienne trendy. Wrzesień, październik i listopad to te miesiące, w których na drzewach złocą się liście, a słońce ma przyjemny odcień. Camelowe barwy bardzo pasują do takiej scenerii! Płaszcze i kurtki w tych kolorach są ponadczasowe!
  • Wbrew pozorom – pasują do różnych typów męskiej urody! Warto z nimi eksperymentować!
  • Są ikoniczne!
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
pixel