Modne dodatki na wesele!

2017-05-29
Modne dodatki na wesele!

A jak śluby to i wesela. Jeśli zastanawiasz się jak się ubrać na wesele – zerknij do specjalnie przygotowanego wpisu na blogu na ten temat pt. „W co się ubrać na wesele kumpla?„.  Dowiesz się z niego o niezawodnych formułach jakimi należy się kierować przy doborze stylizacji na tę okazję.

Przeczytałeś? To o zasadach obowiązującego tego dress codu wszystko już wiesz! Zarówno to kiedy należy postawić na klasyczną elegancję jak i to czy można iść na wesele bez marynarki. W tym wpisie zajmijmy się więc niezbędnymi dodatkami.

Gdy zastanawiasz się – w co się ubrać na wesele jako gość, w pierwszej kolejności rozmyślasz o odpowiednim garniturze czy zestawie koordynowanym. Oczywiście jest to baza do stworzenia udanego looku, ale trzeba postawić przysłowiową kropkę nad „i”. Mam na myśli akcesoria.

Najpopularniejszym z nich jest oczywiście krawat na ślub. Naprawdę – nawet jeśli jesteś największym luzakiem jakiego zna Pan Młody – nie rezygnuj z niego. Oczywiście, z powodzeniem, zastąpić może go starannie dobrana mucha. Tak czy inaczej powinieneś swoim strojem zaakcentować podniosłość okazji oraz jej uroczysty charakter i tego typu dodatki męskie do stroju są tutaj niezbędne.

Eleganckie spinki do mankietów to niezbędny element każdej stylizacji z klasą. Różne modele dostępne w sklepie Denley.pl

Krawat na wesele ma pewną cechę. Przede wszystkim wcale nie powinien być dobierany pod kolor sukienki czy dodatków Twojej partnerki. To mit! To do Ciebie powinien pasować i to Twój ubiór, pojedynczej osoby, powinien stanowić harmonizującą ze sobą w każdym detalu całość. Jedyne co trzeba w tym przypadku koordynować to krawat i poszetkę wystającą z brustaszy Twojej stylowej marynarki. Z pomocą przychodzą specjalnie zaprojektowane męskie zestawy akcesoriów, w których jeden element idealnie pasuje do drugiego i to zarówno jeśli chodzi o męskie zwisy jak i muszki.

Planujesz wybrać się na wesele bez krawata? Ok! Gładki krawat w pasującym do stylizacji, najczęściej stonowanym kolorze, możesz zastąpić muszką. Nie decyduj się na czarną, którą wkłada się tylko do smokingu. Jeśli natomiast lubisz emanować ekstrawagancją postaw na model z delikatnym wzorem. Świetnie sprawdzi się muszka w kolorze grafitowym, szarym, granatowym lub bordowym. Może być lekko tłoczona lub połyskująca.

Ostatnim akcentem w kontekście dodatków, o którym warto pamiętać, zastanawiając się w jak się ubrać na wesele są oczywiście spinki do mankietów. Dzięki nim można zabłysnąć elegancją, a w sezonie 2017 mężczyźni mają do wyboru wiele naprawdę szykownych modeli tego dodatku.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2017
pixel