Mieszaniec na czasie! Męski T-shirt z kapturem!

2019-03-11
Mieszaniec na czasie! Męski T-shirt z kapturem!

Jeśli jeszcze nie odhaczyłeś tej pozycji na liście obowiązkowych w swojej wiosennej i letniej garderobie – koniecznie nadrób zaległości. Wyróżni cię z tłumu, jest funkcjonalny, zawiera w sobie najlepsze cechy dwóch różnych elementów odzieży, które faceci wprost uwielbiają – męski T-shirt z kapturem!

Must have nie tylko dla zuchwałych Stylowa hybryda, która powstała z połączenia klasycznej bluzy hoodie z kultowym T-shirtem! Nie ma nic bardziej komfortowego niż bluza z kapturem, jednak latem jest ciepło i nie zawsze można ją włożyć. Jeśli jednak nie chcesz rozstawać się ze stylem niepokornego chłopca – kaptur może towarzyszyć ci przez całe lato. W tym wydaniu jest on jednak elementem ponadczasowej koszulki, a nie bluzy. Efektowna hybryda, idealna dla każdego, który lubi niebanalne rozwiązania, ciekawostki modowe i trendy! Czyż to nie genialne?

Męski T-shirt z kapturem! Jak, gdzie, kiedy nosić?

t-shirt z kapturem
Męski T-shirt z kapturem. Denley.pl

Styl tej koszulki koresponduje zarówno z modą streetwear i ze sportem. To dlatego można nosić ją na co dzień, jak i w kontekście aktywnej sfery męskiego lifestylu. Świetnie będzie wyglądać z różnego rodzaju szortami i jeansami i spokojnie można się w niej udać z kumplami na piwo, ale też z modnymi spodniami baggy. Te wraz z T-shirtem z kapturem stworzą fajny look, gdy np. jesteś w drodze na siłownię, co akcentuje twoja sportowa torba. Ale równie dobrze sprawdzi się na spacerze z psem. To świetny zamiennik dla bluzki klasycznej lub polo!

Męski T-shirt z kapturem to ten rodzaj koszulki, który jest nie tylko na czasie i warto mieć go by zabłysnąć, ale też świetnie wydobywa atuty męskiej sylwetki. Obszerny kaptur daje złudzenie optyczne i np. rewelacyjnie akcentuje szerokie ramiona u facetów, którym zależy na podkreśleniu swojej budowy. Świetnie też „poszerza” w barach mężczyzn szczuplejszych. Jeśli dodatkowo, rękawy takiej koszulki są wykończone kontrastową lamówką (a najczęściej tak właśnie jest) – efekt muskularności odznacza się również na bicepsach.

fajna propozycja na lato! Polecamy!

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019
pixel