Męskim hitem tegorocznego karnawału są… kolorowe marynarki.

2019-12-09
Męskim hitem tegorocznego karnawału są… kolorowe marynarki.

Czerwone, niebieskie czy zielone… To modne, wyraziste kolory, którymi na pewno zrobimy dobre wrażenie na tegorocznej zabawie karnawałowej.

Karnawał w pełni. W tym roku kończy się 28 lutego, potrwa zatem jeszcze grubo ponad miesiąc. Wszystko wskazuje na to, że dobra zabawa karnawałowa nas… nie ominie.

Jak ubrać się, żeby zrobić wrażenie na pozostałych uczestnikach imprezy? Dziś „sprzedajemy” Wam kilka ważnych informacji. Mamy nadzieję, że skorzystacie.

Jeśli zabawa ma charakter bardzo oficjalny no to wiadomo, że na salony musi „wjechać” smoking z muszką czy garnitur z krawatem

– Oczywiście wszystko zależy od tego z jaką imprezą mamy do czynienia. Czy jest ustalony tak zwany dress code? Bo jeśli zabawa ma charakter bardzo oficjalny no to wiadomo, że na salony musi „wjechać” smoking z muszką czy garnitur z krawatem – uśmiecha się stylista w firmie Denley Paweł Zabielski.

Co natomiast, jeśli impreza jest bardziej luźna? W tym sezonie najlepiej będzie, jeśli mężczyźni poszaleją… Poszaleją z kolorami.

– Można postawić na kolorowe koszule, które będą się rzucały w oczy. Na topie są neonowe barwy. Wiadomo, że w karnawale zawsze dobrze się sprawdzają. Wystarczy spojrzeć na to, co dzieje się na najsłynniejszym karnawale w Rio de Janeiro – dodaje stylista.

Czerwone, niebieskie czy zielone. To modne, wyraziste kolory, które świetnie pasują do młodych osób

Prawdziwym hitem tego sezonu może się jednak okazać jeszcze coś innego. A mianowicie…

– Taaaak, myślę, że możemy zaryzykować to odważne stwierdzenie. Hitem na ten sezon są kolorowe marynarki. Czerwone, niebieskie czy zielone. To modne, wyraziste kolory, które świetnie pasują do młodych osób. Ale także te starsze poczują się w nich.. jak za dawnych lat – podsumowuje specjalista.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel