Męski casual w wersji unplugged!

2020-01-21
Męski casual w wersji unplugged!
Biała koszula, beżowe chinosy – styl i klasa zawarte w prostocie_Denley.pl

Męski styl w wydaniu unplugged oznacza, że można ubrać się doskonale, wykorzystując do tego jedynie klasyczne, casualowe ubrania i ich najprostsze formy. Że pomiędzy nimi – nie potrzeba już nic więcej! Żadnego bajeranckiego efektu wzmacniającego, wyrafinowanych dodatków, a także krzykliwych akcentów. A mimo to, uzupełniając się wzajemnie – rzeczy te będą wyglądać perfekcyjnie.

Weźmy np. stylizację unplugged ze zdjęcia obok. Model ma na sobie ubrania Denley.pl. Z beżowymi chinosami z paskiem – zestawiono tutaj białą, elegancką koszulę męską z długim rękawem. Nuty wyrafinowania dodaje tej stylizacji jedynie charakterystyczny sposób podwinięcia rękawów, dopasowanej do sylwetki koszuli – na styl włoski, a także delikatna skórzana bransoletka męska, regulowana sznurkiem. Odpowiednio dobrana neutralna kolorystyka, odzież korespondująca z budową ciała i minimalizm. Styl, który nie wyróżnia się nadmierną ekspozycją detali. Za to w ujęciu całościowym – pozwala mężczyźnie na osiągnięcie maksymalnie dobrego wyglądu przy minimalnym wysiłku.

Jak osiągnąć ten spektakularny efekt?

Kolejne szykowne zestawienie. Granatowe chinosy, biała koszula i kurtka ze stójką_Denley.pl

Wystarczy wybierać odzież, którą cechuje prostota i która w świecie mody męskiej – uchodzi za ponadczasową. Zdecydowane wzornictwo, ordynarną kolorystykę i nadmiar aplikacji czy inne gadżety na ubraniach – trzeba wymienić na interesujące faktury, monochromatyczne kolory, proste, ale stylowe kroje i dobrą jakość odzieży.

Z podstawowego zestawu męskich ubrań jak nieśmiertelne spodnie chino, klasyczne denimy, biała koszula, jednokolorowy T-shirt, prosta kurtka, sportowa marynarka – można stworzyć wiele udanych męskich outfitów w klimacie unplugged. Takich, które na korzyść szyku i elegancji – nie wyróżniają się nadmiarem, przerostem formy nad treścią.

Np. na kolejnym inspirującym zdjęciu znów główną rolę grają casualowe spodnie męskie – chino (tym razem w kolorze granatowym) zestawione z elegancką męską koszulą z długim rękawem, w kolorze białym. Tym razem stylizacja jest jednak dopełniona kurtką przejściową, której charakteru nadaje stójkowy kołnierz.

Trend unplugged w męskim casualu, to opcja dla wszystkich mężczyzn, którzy mają klasę.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel