Kurtka motocyklowa. Nie tylko na motor!

2017-10-31
Kurtka motocyklowa. Nie tylko na motor!

Mam tu na myśli zarówno sporty motorowe, Formułę 1, jak i zdrową rywalizację no co dzień, której jak tlenu potrzebuje każdy mężczyzna. Bo nie ma co się oszukiwać. Faceci we krwi mają współzawodniczenie, które motywuje ich do stawania się lepszą wersją samego siebie. Natury nie oszukasz, a takim doskonalszym modelem można zostać nie tylko przez zdobywanie pucharów, fortuny czy nawet tzw. „przekonania” w przypadku kumpelskich zakładów.

Poczucie bycia na „top of the top” w jakiejkolwiek konkurencji daje przede wszystkim męska pewność siebie, a tę można podbudować choćby poprzez odpowiedni strój. O ile w biznesie patosu doda Ci garnitur z wyższej półki, skrojony na miarę, to na co dzień – lepiej możesz poczuć się w kultowej kurtce dla prawdziwych twardzieli.

Kurtka motocyklowa!

Męska kurtka motocyklowa_Denley.pl

Kurtka motocyklowa, inaczej „biker” ma w sobie nie tylko ostry, rockowy charakter, który doda Ci 100 punktów do powerlook’u. To niesamowite skupienie mocy, zawartej w skórzanej kurtce, która inspirowana była najbardziej męskimi z męskich i ich potrzebami sprawi, że poczujesz wiatr w żagle! Zawsze wtedy, gdy ją włożysz. Będziesz gotów do działania i będziesz mieć wewnętrzne przekonanie, że jesteś mocny. Najlepszy!

Skórzana kurtka biker przyda ci się nie tylko na przejażdżkę motorową. Doda pazura każdej codziennej stylizacji z jeansami czy z joggerami. Zrobi z ciebie macho podczas randki. Choć designem różni się od pierwszego, klasycznego wzoru autorstwa Irvinga Schotta z 1928, to inspirowane nią modele, zawsze mają w sobie to coś! Nie licząc niesamowitej geometrii, widocznej gołym okiem aerodynamiki, charakterystycznych przeszyć i stójki – po prostu bije od niej moc. Stanowi pancerz, a jednocześnie symbolizuje otwartość, rządzę przygody, bunt. To kurtka, która ma w sobie ducha. Męski pierwiastek.

Nie dziwi, że nosił ją sam Marlon Brando w „The Wild One”, bo kurtka, która początkowo stanowiła element wyposażenia lotników – stała się instytucją, legendą, międzynarodowym mundurkiem rebeliantów, którzy niczego się nie obawiają i idą pod prąd. Naprawdę! W takiej kurtce mega łatwo wyobrazić sobie siebie samego jako gwiazdę, a na pewno poczuć się facetem, który może wszystko.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2017
pixel