Kurtka jeansowa - nie tylko dla zuchwałych!

2019-03-19
Kurtka jeansowa - nie tylko dla zuchwałych!

Kurtka jeansowa to ten model okrycia wierzchniego, z którym powinien zaprzyjaźnić się każdy facet. Zarówno świadomy swoich walorów i rebelianckiego stylu, jak i fan ponadczasowej klasyki!

kurtka jeansowa
Kurtka jeansowa sprawdzi się w wielu okolicznościach. Jest wyjątkowa praktyczna. Denley.pl

Kurtka jeansowa!

To nie przypadek, że twardy jeans był uniformem ranczerów, górników, pracowników kolei, zanim pokochały go miliony. Historia jeansowej kurtki jest równie twarda, jak ona sama. Kojarzy się z nieprawdopodobną wytrzymałością, z niezawodnością i oczywiście – z prawdziwie męskim charakterem! I taka jest!

Dlaczego warto ją mieć?

Jeansowa katana jest niesamowicie praktyczna i wszechstronna, co szczególnie o tej porze roku jest zaletą. Może stanowić okrycie wierzchnie, ale być też warstwą pod inną kurtkę czy męski płaszcz. Np. taka w kolorze niebieskim, świetnie będzie korespondować z płaszczem camelowym. (Przeczytaj też: „Jak nosić ubrania camelowe?”). Założysz ją jako dopełnienie stylizacji na T-shirt, ale równie dobrze na bluzę z kapturem.

Z kurtką jeansową stworzysz stylizację casualową, szczególnie, gdy zestawisz ją np. ze spodniami chino, słynącymi ze sportowej elegancji. Może też stanowić element zupełnie streetwearowego outfitu.

8 pomysłów na stylizację z kurtką jeansową:
  1. Z chinosami. Na górę możesz włożyć T-shirt, longsleeve, sportową koszulę (np. z jeansu) i całość dopełnić jeansową kurtką.
  2. Z białym T-shirtem. Niebieska lub czarna katana z białą koszulką są jak dwie połówki jabłka. Razem wyglądają mega stylowo. To ponadczasowe zestawienie.
  3. Denim Total Look! Podwójny jeans to coś podwójnie dobrego dla twojego outfitu. Jeśli stawiasz na niebieską kurtkę jeansową – dobierz do niej czarne denimy. Możesz też kombinować z innymi odcieniami.
  4. Koszula i krawat, a do tego kurtka jeansowa? Jak najbardziej. Dobierz do tego pakietu stylowe spodnie materiałowe. Będzie trochę elegancko, trochę rebeliancko i na pewno hot!
  5. Ze spodniami joggers. To połączenie zapewni ci luźny, miejski look w stylu athleisure. Przeczytaj też: „Athleisure: jak ubierać się w tym stylu?”.
  6. Katana i golf. Ciepło i modnie!
  7. Z bluzą hoodie. Genialne combo dla tych, którzy chcą w łatwy sposób podkreślić swój miejski, minimalistyczny stajl. W takim zestawieniu może zadziać się za dużo, dlatego dozwolone są wyłącznie stonowane kolory i zabronione modele kurtek z dodatkowymi aplikacjami. Obroni się i zapunktuje prostota.
  8. Pod płaszcz! Wówczas katana, podobnie jak byłoby to z marynarką, musi być dopasowana.

kurtka jeansowa denley

kurtka jeansowa denley kurtka jeansowa denley

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019
pixel