Koszule męskie - najmodniejsze modele na rozpoczęcie roku!

2017-08-30
Koszule męskie - najmodniejsze modele na rozpoczęcie roku!

To dobry czas, by w szafie, obok luźnych T-shirtów i bluz – pojawiły się koszule męskie. Modna, a zarazem elegancka koszula na rozpoczęcie roku szkolnego – to podstawa stylizacji pierwszego dnia szkoły. Ale nie tylko. Będzie ją przecież można wykorzystać przy wielu najbliższych okazjach, wiążących się nie tylko z uroczystościami szkolnymi czy z egzaminami. Również w innych okolicznościach. Choćby na co dzień – jeśli tylko będziesz mieć ochotę na to, by zabłysnąć stylem i szykiem. Albo też podczas wyjścia do restauracji, teatru czy na kulturalną imprezę. A tego rodzaju wydarzeń, w sezonie jesiennym, z pewnością nie zabraknie!

Koszula typu slim fit marki Bolf_Denley.pl

Jak się ubrać na rozpoczęcie roku szkolnego? Najmodniejsze koszule męskie!

  • Oczywiście, podstawą galowego, formalnego stroju – jest biała koszula. Jeśli pogoda zapowiada się dobrze – możesz wybrać koszulę, która ma krótki rękaw. Jednak najbardziej bazowym, bezpiecznym elementem stylizacji o każdej porze – jest klasyczna, biała koszula męska z długim rękawem. Po apelu – rękawy możesz swobodnie podwinąć i udać się z przyjaciółmi z klasy – na własną inaugurację! Wyluzowaną znacznie bardziej niż ta w murach budy.
  • Współczesne standardy, pozwalają jednak na dużą swobodę wyboru i jeśli nie przemawia do Ciebie klasyczny strój galowy jak biała koszula i granatowe spodnie – możesz postawić na zupełnie inną, aczkolwiek stonowaną kolorystykę. Sklep internetowy Denley.pl – posiada w swojej ofercie mnóstwo modeli koszul męskich, idealnych na taką okazję, w różnych wariantach kolorystycznych. Wśród nich znajdziesz eleganckie koszule męskie w kolorze czarnym, granatowym, błękitnym czy szarym marki Bolf typu slim fit – czyli świetnie dopasowane do sylwetki.
  • Do koszul o tak modnym kroju i w kolorystyce nawiązującej do okazji – trzeba ubrać odpowiednie spodnie. Najlepiej czarne lub granatowe chinosy. Tak samo jak z koszul nadmiernie wzorzystych czy pastelowych, warto tego dnia zrezygnować z pewnych modeli spodni jak np. jeansy z przetarciami. A uzupełnieniem outfitu będzie casualowa marynarka.

Postaw na klasę i taką stylizację, dzięki której już pierwszego dnia szkoły – zrobisz na belfrach i dziewczynach naprawdę dobre wrażenie.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017
pixel