Kolorowy garnitur! Hit karnawału 2018!

2018-01-05
Kolorowy garnitur! Hit karnawału 2018!

Kolorowy garnitur to coś, bez czego w karnawale 2018′ żaden lekko ekstrawagancki i odważny facet nie będzie mógł się obejść! A już efektowna kolorowa marynarka to prawdziwy must have najbliższych miesięcy!

Kolorowa marynarka Denley.pl. Idealne dopełnienie męskiej stylizacji!
Kiedy i gdzie założyć kolorowy garnitur lub marynarkę?
  • Na pewno nie do pracy! Jeżeli w twojej firmie obowiązuje specjalny dress code, to z pewnością z góry wpisana jest w niego oczekiwana klasyka i najbezpieczniej stawiać na stylizacje w neutralnych kolorach jak czarny, granatowy, szary.
  • Zima wymaga tego, by wybierać konserwatywne, ciemniejsze odcienie outfitów. Co nie znaczy, że nie może być kolorowo! Wystarczy celować mądrze i kupić garnitur, który będzie trwał dłużej niż pora roku. Męski garnitur typu slim, np. w kolorze wina lub śliwki to prawdziwy hit! Doskonale sprawdzi się podczas karnawałowych imprez czy mniej hucznych eventów cocktailowych i na inne typowo wieczorowe okazje. Choć jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że nasycone barwy to domena wakacji – w tym sezonie trend zrobił woltę i taki kolorowy model śmiało można zestawić z białą koszulą, ciemnym krawatem i eleganckim zimowym płaszczem męskim. Ale to nie jedyna opcja! Co odważniejsi – mogą zdecydować się na dizajnerski total look i pod garnitur dobrać koszulę w tym samym kolorze!
  • Z kolei  sportowa marynarka w energetycznych odcieniach śliwki, cherry, różu, fioletu czy pastelowego błękitu to propozycja niemal na każdą okoliczność. Wystarczy odpowiednio zestawić ją ze spodniami chino lub jeansami, pod spód włożyć choćby gładki sweter lub T-shirt i już można ruszać w miasto, na randkę, do biblioteki czy do baru ze znajomymi. Casualowe marynarki męskie z profilowaną talią, ożywiające męski look, możesz wykorzystać w sytuacjach zupełnie nieformalnych i zestawić je nawet ze sneakersami, ale też na nieco bardziej oficjalne wyjścia. Podczas karnawału będą robić furorę, bo na pewno wyróżnią z tłumu każdego, kto się na nie zdecyduje!
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixel