Jesteś gamerem? Sprawdź najlepsze ubrania dla graczy!

2020-01-30
Jesteś gamerem? Sprawdź najlepsze ubrania dla graczy!
T-shirt nawiązujący do motywu gamingowego_Denley.pl

Wygodne ubrania dla graczy! Choć mogłoby się to wydawać lekką przesadą i problemem od czapy – to w rzeczywistości one naprawdę mają duże znaczenie i mogą robić różnicę. Bo bycie gameplayerem to nie tylko granie. To lifestyle. A ubierać i personalizować warto nie tylko pady. Trzeba też odpowiednio zadbać o siebie!

Wyobrażacie sobie profesjonalnego gamera, który spędza przed ekranem monitora 10 godzin albo i więcej – w obcisłych jeansach rurkach… Wszystko pasuje? No niekoniecznie! Tym chłopakom są potrzebne ciuchy do zadań specjalnych, przy wsparciu których będą w stanie rozpykać każdą grę logiczną, przygodówkę czy strategię.

Najbardziej kultowymi ubraniami dla zajawkowiczów e-sportu są bluzy hoodies i klasyczne T-shirty. Te drugie nawet bardziej, bo podczas gry często robi się gorąco (dosłownie i w przenośni) i męskie koszulki są tu po prostu niezastąpione. Sprawdzi się każdy model, byleby T-shirt był zrobiony z bawełny, która ma to do siebie, że absorbuje wilgoć. Jak wiadomo, przy tym sporcie – naprawdę można się spocić…

T-shirt inspirowany Pac_manem_Denley.pl

Poza super komfortowymi rzeczami – prawdziwi koneserzy gier chętnie poddadzą się nostalgii i włożą na siebie ubranie, które nie tylko będzie pasować do profesji, ale też będzie przypominać o tym, co w ich świecie kultowe. Ubrania dla graczy z aplikacjami rodem z wirtualu, który naprawdę kochają to must have. Który wyjadacz nie włożyłby retro T-shirta z Super Mario. Pac-Manem albo Nintendo czy innej koszulki z motywem gaming?

Oczywiście grając w domowym zaciszu – stylizacja: koszulka + bokserki sprawdzi się doskonale. Jednak gdyby zrobiło Ci się chłodno, albo miałbyś szerszą widownię – nie zapomnij włożyć spodni. Najwygodniej będzie Ci w dresach lub w baggy z luzem w kroku. Pod ręką miej też komfortową, ciepłą hoodie. Bluza z kapturem zwiastuje wygodę, a w przypadku miłośników Assasin Cread, posiadanie charaktersytycznej długiej bluzy z obszernym kapturem to niemal religia! Jedno jest pewne! Dzięki hoodie brak komfortu na pewno Cię nie rozproszy i nie ujrzysz przedwcześnie komunikatu: GAME OVER!

 

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel