Jeansy z podwiniętymi nogawkami - hit!

2019-10-07
Jeansy z podwiniętymi nogawkami - hit!

Moda wymaga poświęceń. I co tam jesienny chłód w kontekście tego, że trend na gołe kostki nie zamierza abdykować? Jeansy z podwiniętymi nogawkami są nadal na topie! Sprawdź – jak je nosić?

jeansy z podwiniętymi nogawkami
Jeansy z podwiniętymi nogawkami. Denley.pl

Tyle dobrze, że na fali popularności – pinroll przeszedł pewną transformację. Już się nawet w podwijanie nogawek nie trzeba specjalnie bawić! Nonszalanckie jeansy z podwiniętymi nogawkami są takimi jakimi są – z założenia. Designerzy nie pozostali oporni na trendy, jakie dyktuje streetwear i w tym sezonie można wyhaczyć modne spodnie z kontrastującymi podwinięciami! Co by się jeszcze bardziej wyróżniały na ulicach!

I dokładnie tak jest! Tutaj z pozoru klasyczna, minimalistyczna czy nawet monotonna stylizacja – dzięki jednemu trikowi nabiera wyjątkowego charakteru. Jeansy męskie o fasonie regular lub slim, dzięki przemyślanemu, ale niewymuszonemu kontrastowi jaki ma miejsce u dołu nogawek – nabierają niebywałej ekspresji. I od razu czynią z noszącego je – prawdziwego indywidualistę!

Jeansy z podwiniętymi nogawkami – dla kogo, z czym nosić?

jeansy z podwiniętymi nogawkami
Szara parka i niebieskie jeansy z podwiniętymi nogawkami to ciekawe zestawienie, nadające stylizacji charakteru. Denley.pl

Na pewno nie poleca się tego typu spodni mężczyznom o niskim wzroście, gdyż podwinięte nogawki, dodatkowo, optycznie skracają nogi. To z kolei wprowadza wizualną dysproporcję sylwetki, szczególnie, gdy mężczyzna nie należy do szczupłych. Smukłym chłopakom będą one natomiast sprzyjać maksymalnie.

Oczywiście podwinięte nogawki nie nadają się na żadne oficjalne okazje. Wprawdzie można łączyć je ze stylem casualowym i do spodni wkładać gładki T-shirt męski i sportową marynarkę, to jednak w elegancji – nie sprawdzą się! Są one raczej alternatywą dla klasyków dla fanów mody ulicznej, którzy cenią sobie indywidualizm. Fajnie korespondują zarówno z kurtką parką, jak i z bomberką, albo z płaszczem w swobodnym nurcie. Wpiszą się stylem tak w monochromatyczne bluzy, jak i w outfit z „poukadanym” ponadczasowym swetrem. Wyróżnia je wszechstronność, można więc kombinować!

Pokaż więcej wpisów z Październik 2019
pixel