Jeansowe spodnie bojówki! Kompromis w męskim stylu!

2018-09-01
Jeansowe spodnie bojówki! Kompromis w męskim stylu!

To właśnie w okresie jesienno-zimowym wojskowa moda cieszy się największą popularnością. Militarne kolory i maskujące motywy świetnie sprawdzają się o tej porze roku – nie tylko na żołnierskim poligonie W tym sezonie, na pierwszy plan, obok kultowej kurtki bomberki, parki czy pilotki – wysuwają się jeansowe spodnie bojówki!

Jeansowe bojówki – joggery w wyjątkowym stylu! Denley.pl

Jeansowe spodnie bojówki! Kompromis dwóch nurtów!

Dlaczego mowa o kompromisie?

Cóż… Mamy tutaj połączenie klasycznych spodni cargo… z denimem! „Dawne” bojówki męskie charakteryzowały się nie tylko dużymi kieszeniami po bokach, ale i szerokimi nogawkami. Tę kwestię designerom udało się zniwelować i dostosować model do potrzeb współczesnych mężczyzn. Teraz, najczęściej nogawki zwężane są ku dołowi i świetnie korespondują z butami typu sneakers, zapewniając facetowi wygodę i dobry wygląd.

Jednak mężczyźni kochają też jeans, który jest przecież z innej bajki. Ten materiał nie wywodzi się z militariów, a z Dzikiego Zachodu. Ale nie lassem, a modą kręci równie mocno (jak nie bardziej), co wszystkie ciuchy wzorowane na uniformach wojskowych – razem wzięte! Nic więc dziwnego, że swojego miejsca w klasie „top of the top” doczekały się bojówki z jeansu! Jeansowe joggery z kieszeniami cargo to taka hybryda, która łączy w sobie najlepsze cechy modnych i funkcjonalnych portek!

Jeansowe bojówki – joggery w wyjątkowym stylu! Denley.pl

Z czym nosić jeansowe bojówki męskie?

  • Kieszenie determinują całą stylizację i są dość mocnym akcentem, dlatego jeśli chodzi o „górę” – nie trzeba wiele kombinować. Za to wybór jest duży. W ciepłe dni, jeansowe joggery z kieszeniami na nogawkach świetnie wyglądają z Tank-Topem i T-shirtem. Możesz nosić do nich bluzki longlseeve, a także bluzy z kapturem i bez.
  • Połączenie stylów daje duże pole do popisu i o ile do typowych, szerokich spodni cargo w kolorze khaki nie założysz lekkiego sweterka, bo coś będzie nie halo – to już do dopasowanych bojówek jeansowych – na luzie. Całość świetnie uzupełni męski bezrękawnik albo kurtka.
  • Jaka kurtka? Każda o wojskowym rodowodzie. Wspominana już bomberka albo męska kurtka pilotka ze skóry – będą prezentować się w tym towarzystwie doskonale! Zobacz kilka inspiracji:

 

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018
pixel