Jeans i moro - combo idealne!

2017-09-19
Jeans i moro - combo idealne!

Kluczowym elementem każdego sympatyka mody miejskiej jest niezawodny kamuflaż. Tak oczywisty i charakterystyczny dla stylu militarnego w modzie. W sezonie jesienno – zimowym 2017′ nie został on zdetronizowany, a jedynie uległ pewnej transformacji i… znów przybrał na sile wśród najmodniejszych trendów. W stylu streetwear, a także w casualu dominować będzie kombinacja doskonała! Combo odzieży jeansowej i tej, o znamionach wojskowości – nurcie, głęboko zakorzenionym w męskości. To się musi udać!

Choć można mieć wrażenie, że pod względem mody – ulice zmieniają się ostatnio w pas startowy, bo przodują na nich kurtki pilotki czy bomber jackets, to jednak w rzeczywistości, nurt wykracza poza wszelkie schematy i przejawia się w wielu różnych stylach. Weźmy np. smart casual czyli tzw. sportową elegancję. Tutaj świetnie będzie wyglądać choćby najprostsze połączenie białej koszuli z jeansowymi spodniami typu slim-fit i z dwurzędowym trenczem w kolorze khaki.

A jakie stylizacje combo z denimem i elementami militarnymi w rolach głównych będą brylować w stylu swobodnym? Otóż istnieje nieskończona wręcz ilość połączeń, które można przemycić w męskich outfitach!

Jeans i moro. Jak to połączyć?
  • Świetnie będzie wyglądać koszula jeansowa nałożona na jednokolorowy T-shirt i wygodne joggery w barwach moro albo „zakamuflowane” spodnie cargo z kultowymi kieszeniami na nogawkach.
  • Na koszulę denimową możesz włożyć dowolne okrycie wierzchnie z militarnym motywem czy aplikacjami lub przynajmniej w kolorach charakterystycznych dla stylu wojskowego jak zielony, czarny, bordowy, khaki czy beżowy.
  • Inny pomysł to połączenie jeansów z jakąś fajną „militarną” górą. Może to być T-shirt, ale też męski sweter czy longsleeve. Całość stylizacji warto dopełnić okryciem wierzchnim w tej samej lub innej konwencji. Np. bluzą albo kurtką.
  • Niektóre ubrania męskie tworzące combo z moro i jeansu są patchworkowe i zawierają w sobie zarówno jeden jak i drugi motyw. Zobaczcie na zdjęcia poglądowe poniżej i zainspirujcie się ubraniami z Kolekcji Military sklepu Denley.pl, by stworzyć własne combo idealne!


Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2017
pixel