Jakie zdjęcie dodać na portal randkowy?

2016-09-15
Jakie zdjęcie dodać na portal randkowy?

Happy business man receiving and sending message sms email. social media hightech conceptMiłość niejedno ma imię i można ją znaleźć w różnych miejscach. Przykładowo w Stanach Zjednoczonych – co trzecia para poznaje się za pomocą internetu, często poprzez portal randkowy. Daleko nam by przyrównywać się do Amerykanów, ale i u nas drugie połowy, ciekawe znajomości czy osoby rządne przygód są poszukiwane w sieci.

Dziś podpowiadam – jak zaprezentować się na zdjęciu profilowym takiego serwisu spotkaniowego.

5 WSKAZÓWEK

1.POKAŻ FRAGMENT SWOJEJ OSOBOWOŚCI

Na profilowym zdjęciu warto zaprezentować to czym się interesujesz i kim jesteś. Uśmiechasz się często czy jesteś raczej powściągliwy? Pokaż swoją naturę. Jesteś zapalonym narciarzem? Wrzuć fotkę ze stoku. Nie chodzi o to, by pochwalić się swoimi wojażami, ale by odzwierciedlić pasję. Takie zdjęcie nie tylko dużo mówi o Tobie, ale też może być świetnym punktem zaczepnym do rozpoczęcia rozmowy.

2. BĄDŹ PRAWDZIWY

Analogicznie do poprzedniego punktu – nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Lepiej zaprezentować się neutralnie niż z górniczą latarką przytwierdzoną do czoła jeśli nie jesteś grotołazem. Nie przyklejaj też sobie nieszczerego uśmiechu do twarzy jeśli rzadko się uśmiechasz. Jedzie sztuką.

3. ZDJĘCIE POWINNO BYĆ DYNAMICZNE

Na fotce nie rób za kołek. Pozuj na luzie, nich ktoś zrobi Ci fotkę (selfie może być odebrane jakbyś miał naturę samotnika). Nie musisz patrzeć prosto w obiektyw. Wręcz przeciwnie. Głęboki spojrzenie w nieznanym kierunku trąci tajemnicą, a tajemniczość przyciąga kobiety jak magnes.

Ciekawostką jest to, że uwagę kobiet bardziej zwracają zdjęcia na otwartej przestrzeni i całej sylwetki – wtedy łatwiej im ocenić wzrost.

4. NIE KAŻ ZGADYWAĆ

Nie wrzucaj zdjęcia, na którym jesteś z dwoma kumplami. To portal randkowy, a nie przyjacielski. Taka fotka może wprowadzić w błąd, stwarza szum informacyjny. Oglądający Twój profil – nie wiedzą do kogo on tak naprawdę należy i z pewnością nie będzie im się chciało tego domyślać.

Nie wrzucaj też zdjęć ze zwierzętami – podobno obniżają feedback. Chyba, że jesteś ich prawdziwym pasjonatem – to śmiało wykreśl ten punkt i patrz punkt 1.

5. DOBRZE SIĘ UBIERZ.

Nie chodzi o to by przekoloryzować swoją postać ale ubrania powinny odzwierciedlać Twój codzienny styl i przede wszystkim – być schludne.

 

[adrotate banner=”29″]

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixel