Jaki prezent na Dzień Matki?

2016-05-24
Jaki prezent na Dzień Matki?

Ja wiem, że ona ona od Ciebie niczego nie oczekuje bo jesteś dla niej wszystkim. Że wystarczy jej całus w policzek i „kocham Cię, jesteś wyjątkowa!” i to ją mocno uszczęśliwi. Ale jeśli jest wyjątkowa to i zasługuje na coś szczególnego, a nie tylko na „laurkę” wystawioną w przelocie i czekoladki ze spożywczaka c’nie?

W Dzień Matki masz okazję podziękować mamie za opatrywanie potłuczonych kolan, bawienie się z Tobą w wyścigi samochodowe (czego pewnie miała po kokardkę), czekanie z ciepłym obiadem gdy wracałeś ze szkoły i otwieranie drzwi o piątej rano, gdy zgubiłeś we własnej kieszeni klucze… po imprezie. Powodów pewnie znalazłoby się dużo więcej…

Także wykaż się! Zaskocz swoją mamę! Spraw jej fajną niespodziankę, która wywoła u niej uśmiech!

Czego nie kupować?

  • Kremów przeciwzmarszczkowych, suplementów diety i innych rzeczy przypominających o upływającym czasie. Nie, nie i jeszcze raz nie!
  • Naczyń i akcesoriów kuchennych – choć mama przygotowuje Ci ulubione dania to nie znaczy, że szczytem je marzeń jest wypasiony wałek do ciasta. No chyba, że od razu miałby Cię nim zdzielić
  • Innych rzeczy „do domu” – To Dzień Matki, a nie Dzień Domu!

Co podarować mamie?

  • Spędźcie razem trochę czasu! Bez pośpiechu i zerkania na ekran smartfona. Zabierz mamę na spacer po lesie czy na kolację w fajne miejsce. Może to być restauracja, może to być ogród przy Waszym rodzinnym domu z zamówionym jedzeniem na stole. Postaraj się zrobić z nią to, z czego się ucieszy. Jeśli lubi teatr – zabierz ją na spektakl.
  • Święty spokój! Z mamami tak już jest, że w kółko ktoś od nich coś chce. Jak nie dzieci to ojcowie tych dzieci Vocher do SPA? Jeśli taki prezent leży w Twoim zasięgu finansowym – jak najbardziej! Jeśli nie – postaw na wizytę w drogerii z produktami SPA – aromatyczny zestaw relaksacyjny do urządzenia sobie mini-spa w domu z pewnością ucieszy Twoją mamę!
  • Twoja mama zawsze o czymś marzyła ale jakoś nigdy nie mogła zrealizować swojego pomysłu? Pomóż jej w tym. Wykup jej kurs fotograficzny albo zaproszenie na warsztaty florystyczne. Sam wiesz o czym ona marzy. Bądź trybikiem, który pomoże jej to marzenie zrealizować.
  • braceletPonadczasowa biżuteria! Błyskotki ucieszą każdą kobietę! Wybierz coś delikatnego i z klasą. A jeśli jeszcze postawisz na jakiś spersonalizowany wisiorek lub bransoletkę przygotowaną specjalnie dla niej – bomba! Łza jej się w oku zakręci!
  • Prezent, z którego naprawdę się ucieszy! Twoja mama chodzi z przyjaciółkami na trasy nordic walking? Kup jej odjechane kijki. Czyta książki? – Kup jej nowość lub specjalnie wydanie jej ulubionej lektury albo ciekawą zakładkę. Ma inne hobby? Wymyśl coś fajnego co jest z nim związane!
  • Kwiaty – no jasne, że każda mama przyjmie je z uśmiechem choć to prezent oklepany! Jeśli brakuje Ci polotu, pójdziesz po najmniejszej linii oporu i ostatecznie zdecydujesz się na ten najbardziej uniwersalny podarunek – wybierz kwiaty, które Twoja mama lubi i niech to będzie bukiet z przytupem!
Pokaż więcej wpisów z Maj 2016
pixel