Jak zerwać z dziewczyną?

2018-07-14
Jak zerwać z dziewczyną?

Zastanawiasz się jak zerwać z dziewczyną? Niezależnie od okoliczności – bądź mężczyzną i zrób to z klasą! 

Jak zerwać z dziewczyną?

  • Przede wszystkim – zrób to osobiście! Oznaczanie statusu na fejsie z: „w związku” na: „wolny”, szczególnie zanim twoja potencjalna była dowie się o tym fakcie bezpośrednio od Ciebie – to totalny brak wyczucia i stylu. Żenada wręcz. Nie zrywaj też z dziewczyną przez telefon, w wiadomości mailowej czy poprzez messenger. Spotkaj się z nią na neutralnym gruncie, na którym będzie mogli załatwić sprawę w między sobą, w cztery oczy i przy okazji – nikt na tym nie ucierpi. Np. twoja biała koszula w restauracji, w której wylądowałaby na tobie zawartość kieliszka z czerwonym winem Już lepiej spotkać się w domu czy w parku
  • Oczywiście zanim dojdzie do spotkania, postaraj się by twoja dziewczyna nie była zaskoczona na maksa. To mogłoby złamać jej serce. Powinna wiedzieć, że będziecie „poważnie rozmawiać”, dlatego wcześniej wyślij jej kilka sygnałów ostrzegawczych.
  • Graj z nią w otwarte karty. Jeśli to koniec – nie rób nadziei. Bądź delikatny, ale szczery i stanowczy. Wyjaśnij dlaczego nie widzisz dla was wspólnej przyszłości, ale zrób to z wyczuciem i nie rań jej niepotrzebnie swoimi krytykanckimi uwagami. Już samo zakończenie związku będzie dla niej wystarczającym stresem. Mimo wszystko – w swojej decyzji pozostań konsekwentny i nie przeciągaj niepotrzebnie niekomfortowej dla ciebie sytuacji typu „dawanie drugiej szansy”. Przecież tu chodzi o twoje szczęście!
  • Rozstań się z nią w szacunku. Do niej i do siebie. W końcu macie wspólną przeszłość, byłeś zakochany i ją wybrałeś, a twoje wybory świadczą również o tobie. Niech wasze drogi rozejdą się bez kłótni.
  • Nie praw banałów o pozostaniu przyjaciółmi – twoja ex będzie tym jedynie zdegustowana i rozgoryczona.
  • Po zerwaniu – daj jej ochłonąć. Nie pojawiaj się na imprezach, na których możecie na siebie wpaść, nie dzwoń do niej w sprawie ulubionego T-shirta, który u niej zostawiłeś. Najlepiej o nimi zapomnij.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
pixel