Jak wystylizować się "na piłkę" z kumplami?

2018-06-23
Jak wystylizować się "na piłkę" z kumplami?

Jest gorąco, piłkarskie emocje szczytują i większość facetów, choć w marzeniach – chętnie zamieniliby się miejscami z gwiazdami Mistrzostw Świata, by pokazać wszystkim – jak to zrobić dobrze!? Nic nie stoi na przeszkodzie, by skrzyknąć kumpli, z którymi i tak okupujesz kanapę albo lokale, gdzie puszczają wszystkie mecze z rozgrywek i zamiast grzać ławę – udać się na pobliskiego Orlika i popykać w piłę. Rozprostujecie się, rozruszacie trochę, dacie wycisk mięśniowi piwnemu, który pewnie w czasie Mundialu stał się bardziej okazały niż przed nim, a jak wieczorem włączy się oświetlenie – z pewnością będziecie bliżej gwiazd i jeszcze bardziej wpiszecie się w atmosferę piłkarskiego święta!

Spodenki sportowe, idealne na mecz z kumplami. Denley.pl

Żebyś przypadkiem nie martwił się w co się ubrać, by postrzelać te karniaki – bo taki kłopot mógłby przyczynić się do rezygnacji z treningu – podpowiadamy…

Jak wystylizować się na piłkę z kumplami?

Idealnie byłoby, gdybyś na tę okoliczność odział się w kompletny strój piłkarski, czyli w koszulkę i spodenki, a do tego w piłkarskie skarpety treningowe. Jednak nie musisz od razu stylizować się na błyszczącego Ronaldo, brać czuprynę na żel i pastować zębów. W drodze na trening też nie będzie ci potrzebne futro z norek w klimacie naszego Krychowiaka. Aby poczuć tę wyjątkową atmosferę, jaką daje piłka i towarzystwo takich samych zapalonych kibiców jak ty – zadbaj głównie o wygodne obuwie, które sprawdzi się na obstawianej przez waszą drużynę nawierzchni.

Na delikatny trening piłkarski na osiedlu – sprawdzą się męskie spodenki sportowe i bawełniany T-shirt albo przewiewny Tank Top od Denley.pl. Oczywiście możesz postawić na biało – czerwone barwy i wybrać białą koszulkę i czerwone portki, ale przede wszystkim postaw na maksymalną wygodę, graj i baw się dobrze! Po wszystkim, kiedy emocje trochę opadną i będziecie chcieli przy piwie omówić strategię na kolejny mecz, albo iść obejrzeć jakąś powtórkę – z pewnością przyda ci się przyjemna bluza z kapturem, wkładana przez głowę lub zapinana na zamek. W takiej stylizacji „na piłkę” z pewnością poczujesz sportowy klimat i ducha walki!

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018
pixel