Jak ubrać się na Wielkanoc? 9 zasad!

2017-04-05
Jak ubrać się na Wielkanoc? 9 zasad!

W tym roku Wielkanoc na szczęście nie odbywa się okresie, gdy za oknem leży jeszcze śnieg, dlatego śmiało można postawić na stylizacje typowo wiosenne! A jak wiadomo – wiosna rządzi się swoimi prawami. Mamy w sobie dużo energii, emanuje od nas pozytywne podejście do życia więc i w stroju warto uwzględnić ten radosny klimat.

Odzież noszona w czasie świąt wielkanocnych wręcz powinna być jasna albo w żywych kolorach symbolizujących nowe życie. Tak samo jak barwione jajka, białe króliki i żółte pisklaki. Śmiało można zrezygnować z ubrań formalnych na rzecz bardziej swobodnych, ale nie mniej stylowych.

Jak ubrać się na Wielkanoc? 9 zasad!

Pastelowa koszula w drobny print marki Bolf – dostępna w sklepie internetowym Denley.pl
  1. Ubrania wybieraj w zależności od tego co masz w planach. Z pewnością inaczej ubierzesz się na uroczyste śniadanie wielkanocne u rodziców, a inaczej na chilloutowe świąteczne party u znajomych. Twój strój musi być dostosowany do okoliczności, a jednocześnie uwzględniać Twój komfort!
  2. Planuj z wyprzedzeniem. Masz jeszcze tydzień by zaopatrzyć się w ubrania, z których skomponujesz najmodniejsze świąteczne stylizacje. Działaj! Mnóstwo eleganckich i casualowych ubrań znajdziesz w sklepie online – Denley.pl.
  3. Jeśli podczas świąt będziesz uczestniczyć w wydarzeniach wymagających elegancji, o wysokim stopniu formalności – zrezygnuj z jeansów i szortów. Postaw raczej na spodnie chiono i elegancką koszulę. Ponadczasowe ubrania są zawsze dobrym wyborem – wśród nich biała koszula, marynarka czy też modnie skrojony męski garnitur!
  4. Z kolei, gdy wybierasz się na świąteczne party na świeżym powietrzu – wybierz strój gwarantujący Ci nie tylko dobry wygląd, ale i maksymalną wygodę oraz wszechstronność użytkowania. Świetnie sprawdzą się najmodniejsze tej wiosny spodnie w kolorze khaki, koszulki polo i jednokolorowe T-shirty czy cardigan, który zawsze w razie potrzeby możesz na siebie narzucić.
  5. Święta wielkanocne kojarzą się z zielenią, słońcem, kwitnącymi kwiatami. W tym czasie można nosić jasne spodnie czy pastelowe koszule w kolorach żółci, mięty, bladego różu, błękitu.
  6. Świetnie sprawdzą się także ubrania w kolorach khaki, miodowym czy kamelowym.
  7. Możesz też zdecydować się na wiosenne koszule w drobne, tematyczne printy. Najmodniejsze nadruki to motywy florystyczne jak kwiatki, listki, gałązki, ale również ptaszki, łódeczki, skorupki i wiele innych.
  8. Zamiast wzorzystych koszul możesz postawić na szczególnie ekspresyjny akcent jakim jest poszetka, którą nosi się w kieszonce marynarki zwanej brustaszą.
  9. A jeśli nie po drodze Ci z pastelami czy printami w króliczki – w święta zawsze obroni się klasyka. Biała koszula, a do tego czarna lub inna marynarka w ciemnym kolorze spełnią swoje zadanie w 100%.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2017
pixel